Slider

V poslední verzi WWW stránek zdarma 4.0 přibyla funkce slider. Ukážeme si, jak se s touto novinkou pracuje a co vše vám dovolí nastavit.

Při návštěvě administrace klikněte na položku slider a uvítá vás tato obrazovka.

 

Zde vám redakční systém dává na výběr ze dvou typů slideru. Cloud Carousel je otočný typ slideru, jeho ukázku můžete vidět na následujícím obrázku:

 

Nivo Slider je klasickým zástupcem slideru, pozorovat jej můžete napříč většinou šablon se slidery, ukázka na obrázku:

 

Jakmile si vyberete slider, který vám vyhovuje, dostanete se k dalšímu kroku, kde je nutné přidat jednotlivé obrázky, které se ve slideru budou zobrazovat. Počet obrázků ve slideru není omezen, ale není dobré to zbytečně přehánět.

 

Pomocí zeleného tlačítka „Přidat slide“ se vysune kontextové menu a zde budete dotázáni na odkaz obrázku (tlačítky můžete také vybrat obrázek ze sekce „Soubory“, nebo jej nahrát přímo z vašeho PC), nadpis a text. Po vyplnění bude vypadat nějak takto:

 

Teď jsme tedy přidali první slide a stejně postupujeme i u přidávaní dalších, nezapomeňte však vždy přidat nový slide pomocí zeleného tlačítka.

Jakmile máme slidy přidány a popsány, nezapomeneme uložit a slider je vytvořen. Nyní ještě můžeme přidat pomocí tlačítka „Další nastavení“ vlastní parametry a funkčnost slideru mírně upravit.

 

Naleznete zde úpravy, jako efekt přechodu mezi obrázky, pozastavení prolínání obrázků v případě najetí myši, rychlost animace apod.

Nakonec nejste omezeni počtem sliderů, které na webu máte. Slider můžete kdykoliv přidat také do komponenty článku, kdy do ní kód nově vytvořeného slideru přidáte.

 

Nezávazně vyzkoušejte webové stránky zdarma

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Tomáš Lacina

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7660 domén 6404 1256

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Technická podpora: +420 553 810 250podpora@banan.cz
Technická podpora 800-2100 (SO-NE 900-2100) X
Online pracovník: Tomáš Lacina
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-2100 (víkendy a svátky 900-2100)