Popis procesu tvorby stránek na míru

Návrh stránek - obecně

1) Objednávka a zaplacení
Objednávku služby můžete provést prostřednictvím administrace v sekci Faktury a objednávky. Po uhrazení Vám bude zaslán informační email o přijetí platby.

S objednáním služeb Vám také rádi pomůžeme, stačí napsat na náš e-mail podpora@banan.cz.

2) Forma zadání tvorby
Ihned po připsání platby Vám bude zaslán také formulář, který je potřeba vyplnit. Požadujeme zde informace o tom, jak by Váš budoucí web měl vypadat.

Můžete se rovněž podívat na šablony http://www.banan.cz/vzhled#banan, a napsat nám která se Vám libí. U té potom můžeme změnit obrázek, pozadí aj.

Vždy, prosím, zodpovězte všechny dotazy. Pokud napíšete, že vše necháte na grafikovi a nepodáte konkrétní informace, bude na to brán zřetel při případných stížnostech k dílu při předání práce.

3) Postup práce
Po zadání konkrétních požadavků, které verifikuje technická podpora, je Vaše zakázka zadána do systému. Z něj si grafici weby sami přebírají dle pořadí zadání.
Grafik vypracuje grafiku webu podle Vašeho zadání a zašle Vám ji ke schválení. Předané dílo samozřejmě můžete připomínkovat a grafik Vaše požadavky dále zapracuje. Grafik optimalizuje web pro majoritní desktopové prohlížeče, tj IE, Firefox, Chrome a Opera. Vždy v aktuální verzi.
Pozor neznamená to, že bude tvořit znovu nový web, který se bude rozcházet s Vaším původním zadáním zaslaným před tvorbou webu. Graafik připravuje vždy jen jeden grafický návrh.

4) Předání díla do užívání
Po odsouhlasení grafické stránky webu si můžete zažádat na podpora@banan.cz o nakopírování grafikem vytvořeného díla na Váš webhosting, který jste si u nás zakoupili.
Po nakopírování také dostanete přístupové údaje do redakčního systému, ve kterém si budete moct sami editovat texty a upravovat jednotlivé stránky. Zásah do webu při práci grafika není možný z důvodu možnosti poškodit práci grafika. Pokud chcete, aby web byl pro veřejnost nepřístupný před naplněním texty, je to možné nastavit v administraci redakčního systému v sekci Nastavení > Vypnout web (přestavba).

5) Následná údržba webu a grafické úpravy
Stránky si po předání do užívání spravujete primárně sami, k dispozici je Vám pomoc technické podpory, nápověda na adrese: http://www.banan.cz/napoveda/www-stranky-zdarma, nebo se můžete zúčastnit některého z námi pořádaných školení. Více zde: http://www.banan.cz/bezplatna-prezentace-a-individualni-skoleni_-workshop.

Pokud budete po předání webu požadovat další složitější grafické úpravy, můžou být zpoplatněny. Toto je vždy nutné konzultovat s technickou podporou.

Co je grafik povinen:

  • Grafik je s Vámi povinen komunikovat prostřednictvím emailu, který jste zadali při zadání požadavků na vzhled webu.
  • Grafik je povinen předat Vám dílo ve stanovaný termín (neplatí v případě složitých pozměňovacích požadavků, v takovém případě se doba tvorby může prodloužit).


Co je možné po individuální dohodě s technickou podporou:

  • Zajistit plnění Vašeho webu textem (může být zpoplatněno). 
  • Individuální úpravy systému, implementace skriptů (za poplatek)

Obchodní podmínky k této variantě tvorby stránek na míru můžete najít zde.

Nezávazně vyzkoušejte webové stránky zdarma

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Jakub Turek

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

8230 domén 6843 1387

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Technická podpora: +420 553 810 250podpora@banan.cz
Technická podpora 800-2100 (SO-NE 900-2100) X
Online pracovník: Jakub Turek
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-2100 (víkendy a svátky 900-2100)