Microsoft vyráží s nabídkou nového vzhledu emailového klienta Hotmail.

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

hotmail.jpg

Jednodušší, přehlednější, lepší

Microsoft je nespokojený se svou nynější verzí Hotmailu. Konkurence Google a Yahoo ovládá většinu trhu s tímto zaměřením. Nová verze se měla zaměřit především na jednodušší ovládání a automatickou strukturovanost emailů. Tak aby se uživatel mohl v klidu věnovat obsahu zpráv  a nemusel se starat o to kam je uložit, jak je roztřídit po přijetí apod.  Nová verze by se měla okusit světlo světa na přelomu červenec a srpna.

Nový Hotmail bude automaticky třídit příchozí poštu do různých kategorií podle klíčových kontaktů uživatele a internetových sociálních sítí. Také nabídne náhledy na příchozí fotografie, klipy a další materiál, aniž by člověk musel přílohy otevřít nebo klikat na odkaz. V této možnosti vidím velký pokrok oproti původním verzím, jelikož právě klikání na nějaké obrázky se stávalo  prostředkem šíření spamů.


Další nástroje budou sloužit tomu, aby se odesílání fotografií, videa a dalších příloh usnadnilo. Jedna z funkcí má také usnadnit synchronizaci Hotmailu s mobilními telefony. Není ještě zcela jasné, zda se Microsoft odhodlá k přizpůsobení  funkcí i na mobilní zařízení například od Googlu, nebo jiným operačním systémem.

 

Windows-live-hotmail

Od doby kdy se Hotmail stal vlastnictvím Microsoftu se jedná o nejradikálnější změnu, uvedl manažer Chris Jones, který na inovace dohlíží. "Naše služba nedělala to nejlepší, co mohla," dodal. Je až zarážející že v době kdy neustále přicházejí nové verze všech možných služeb se emailový web klient skoro nezmění. Microsoft doufá, že díky novým funkcím překoná pověst, že Hotmail je proti Googlu a Yahoo zastaralý. Přestože se Hotmail vyvíjel relativně málo, zůstal nejvyužívanější emailovou službou na světě. Podle průzkumu agentury comScore má 360 milionů uživatelů, zatímco druhá Yahoo jich má 284 milionů a třetí Gmail od Googlu 173 milionů.

V USA je situace, ale jiná než v celém světě. Yahoo má 95 milionů uživatelů a Hotmail 47 milionů. Jako třetí v USA je Gmail se 48mil. Todo by chtěl Microsoft změnit a probojovat se na první pozici i v USA. I když přiznal, že  přebrat skoro 50% uživatelů Yahoo je téměř nemožné.

 

Nezávazně vyzkoušejte webové stránky zdarma

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Jakub Turek

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7626 domén 6374 1252

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Technická podpora: +420 553 810 250podpora@banan.cz
Technická podpora 800-2100 (SO-NE 900-2100) X
Online pracovník: Jakub Turek
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-2100 (víkendy a svátky 900-2100)