Podložka pod myš – můžete mít klasiku i luxus

« zpět na hardware

Podložka pod myš je věc, kterou vlastní skoro každý uživatel PC. Také je to věc, kterou příliš neřešíme – na rozdíl od designérů. Podložka pod myš může být úplně klasická destička, kterou využijeme jenom pro to, abychom mohli pracovat s myší na vhodném povrchu. Ale na druhou stranu může být módním doplňkem a nebo dokonce důležitou položkou pro vaše vlastní zdraví.

Herní podložky pod myš

Pokud se řadíte do kategorie fanoušků PC her a vlastníte i spoustu herního příslušenství, je pořád možné, že vám jedna malá věc utekla – a tou je speciální herní podložka pod myš.  Od té klasické se liší rozměry, bývá totiž větší a to především v šířce. Také zde nemůžete hledat žádnou podpěrku pro zápěstí, protože to sem prostě „nepatří“. Ideální herní podložka pod myš by měla vlastnit speciální silikonový povrch, který optické či laserové myši zajistí skvělé možnosti pohybu kurzoru. Mezi takzvané jedničky v prodeji těchto podložek patří například společnost Razer, která mimo jiné vyvíjí i spoustu dalšího herního příslušenství.

1_2

Pracovní podložky pod myš

I když nemusíte být zrovna počítačový fanatik, řada z vás se jistě setkává s prací na PC minimálně v zaměstnání. Pokud si chcete tuto práci ulehčit a cítit se pohodlněji, můžete vyzkoušet ergonomickou podložku pod vašeho myšáka. Tyto podložky jsou totiž určeny nejen pod myš, ale i pod vaše zápěstí. Často bývají gelové a značně usnadňují dlouhodobou práci s počítačem. Jako kvalitní podložky v této kategorii se zdají být předvším ty od firmy Kensington a Apple.

2_2

Klasické podložky pod myš

Klasickou podložku má ještě nejspíš většina z nás doma, tak se na ně pojďme také podívat. Obvykle se jedná o rovnou plochu tvaru čtverce nebo lehkého obdélníčku. Rozhodně nepatří mezi podložky dávno zapomenuté, ale spíš než na pohodlí uživatele si potrpí na vzhled a tak je lepší spíš při menším využití PC. Jak už ale bylo řečeno, designéři se na nich pořád umí vyřádit – důkazem toho jsou třeba podložky G-CUBE, které přímo srší barvami a originalitou.

3_2

Pokud se chceme spolehnout ve vzhledu podložky na sebe a nebo jenom mít své přátele či rodinu pořád blízko, můžeme zvolit i podložku pod myš s vlastním motivem nebo fotografií. Obvykle stačí jenom vybraný vzhled (fotografii) nahrát na server a zhruba za 160Kč ji máme za týden doma.

4

Zdroj: Czechcomputer.cz, Foceni.cz

Nezávazně vyzkoušejte webové stránky zdarma

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Patrik Jankov

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7754 domén 6478 1276

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Technická podpora: +420 553 810 250podpora@banan.cz
Technická podpora 800-2100 (SO-NE 900-2100) X
Online pracovník: Patrik Jankov
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-2100 (víkendy a svátky 900-2100)