Jednoduchý režim

V administraci stránek máte možnost přepnutí na jednoduchý režim administrace. Většina nastavení je zcela totožných s nastavením v pokročilém režimu. Pojďme si nyní ukázat jednotlivé funkce, které jsou oproti pokročilému režimu jiné.

Jednoduchý režim

Nová stránka

V jednoduchém režimu pro vytvoření stránky stačí kliknout v hlavním menu na možnost „Nová stránka“. V okamžiku, kdy tak učiníte, dostanete se do jednoduchého textové editoru, kde si vše můžete napsat, upravit nebo případně vložit obrázky, jak se Vám hodí.

Jednoduchý režim

Poté, co obsah stránky dopíšete, můžete si vlevo vybrat, kde se Vaše nová stránka (článek) bude zobrazovat. Můžete si vybrat ze tří možností: „Do horního menu“, „Do postranního menu“ a „Pouze pro přihlášené“.

Stránku stačí pak jen uložit pomocí tlačítka pod editorem s názvem „Uložit a publikovat“, „Uložit a upravovat dál“ nebo „Publikovat a přejít na strukturu“. V okamžiku, kdy tak učiníte, tuto stránku můžete nalézt v záložce hlavního menu s názvem „Stránky“.

Vytvoření fotogalerie

Pokud však chcete vytvořit novou stránku, na které bude vystavena fotogalerie, můžete kliknout na odkaz „Nová fotogalerie“.

Jednoduchý režim

Při přidání fotek do fotogalerie využijte odkaz „přidat fotky“. Taktéž po vytvoření požadované fotogalerie stačí tlačítkem vytvořenou stránku uložit a tím pak publikovat na Vašem webu.

Nastavení stránek

Základní nastavení stránek je téměř identické se základním nastavením stránek v pokročilém režimu. Popis jednotlivých možností a další informace o funkcích, nastaveních a možnostech administrace redakčního systému můžete nalézt zde.

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6615 domén 5542 1073

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800