Rezervační systém

Novinkou v našem redakčním systému je možnost aktivovat rezervační systém. Tento systém je zcela zdarma a umožňuje spravovat rezervace pro klienty s různým zaměřením. Ať už jde o sportovní centra (squash, bowling,...) nebo rezervace pro volnočasové aktivity (sauna, vířivka,...), apod.

Videonávod

Přehled rezervací

V této sekci máte zobrazen počet rezervací pro aktuální a následující týden. Dále je zde zobrazen počet všech naplánovaných rezervací a počet uživatelů, kteří si rezervovali termín.

Administrace stránek - přehled rezervace

Události

Novou událost vytvoříte v sekci Rezervace kliknutím na položku Události. Zobrazí se formulář, kde můžete vložit nadpis dané události a její krátký popis.

Administrace stránek - vytváření nové údálosti

Poté můžete zadat podrobnější informace o dané události. Nastavíte délku objednávky (např. 60 minut), následně můžete nastavit, jak dlouho bude tato událost otevřena pro rezervace (např. 2 měsíce). Další možností je zavést omezení, do kdy před daným termínem se můžete přihlásit (např. 15 minut). Také máte možnost stornovat danou rezervaci před začátkem.

Jakmile máte tato kritéria zadána, tak můžete určit termíny pro rezervace. Ty zapisujete do jednotlivých dnů, pokud je více termínů v jeden den, tak je oddělujete čárkou. Čas se píše ve formátu HH:MM (hodina:minuta).

Administrace stránek - rezervační časy

Zobrazení kalendářů

V této sekci jsou zobrazeny jednotlivé události rezervací. Pro aktivaci dané události je třeba tuto událost přesunout do panelu rezervace. Jednotlivé záložky budou po uložení tvořit samostatné kalendáře v menu a jejich názvy se stanou nadpisy. Přetažením více událostí do jednoho kalendáře docílíte spojení událostí - termíny se pak budou zobrazovat na stejné stránce.

Rezervace - konfigurace zobrazení kalendářů

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6530 domén 5469 1061

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800