Služby zdarma

WWW stránky zdarma

V sekci WWW stránky zdarma lze zprovoznit redakční systém, který je vhodný pro jednoduché vytvoření webové prezentace bez hlubší znalosti HTML kódu. Instalace je jednoduchá, kliknutím na modrý trojúheník se zobrazí nabídka pro novou instalaci, kde pouze zadáte doménu a případný adresář, do kterého chcete RS nainstalovat. Kliknutím na "Vytvoř nový" se odešle požadavek k instalaci a do 15 minut by měl být systém funkční. Více informací o redakčním systému lze nalézt v sekci WWW stránky zdarma.

Upozornění: Instalací redakčního systému dojde ke smazání původního obsahu hostingu, proto prosím před začátkem zálohujte dosavadní obsah nahraný na FTP účtu!

Instalací redakčního systému je změněn vlastník adresářů na FTP účtu, není proto dále možné nahrávat soubory skrze FTP. Možnost zapisovat do FTP lze obnovit smazáním redakčního systému.

Administrace webhostingu - www stránky zdarma

Opensource

Open source je software s otevřeným zdrojovým kódem. Otevřenost znamená technickou i legální dostupnost kódu. Při dodržení určitých podmínek je tedy uživatelům umožněno zdrojový kód bezplatně využívat a upravovat. Náš webhosting podporuje velké množství těchto aplikací a umožňuje jejich bezproblémové užívání. Jednotlivé balíčky naleznete zde.

Automatická instalace
U nejpoužívanějších open source řešení je v administraci připravena možnost jednoduché instalace pomocí jednoho kliknutí. Stačí pouze vyplnit subdoménu a adresář, kam se má daný program nainstalovat, zvolit, o který software máme zájem, a potvrdit stiskem "Vytvoř nový". Během 15 minut bude požadovaná aplikace nainstalována a připravena k používání.

Základní popis jednotlivých aplikací naleznete pod formulářem přidání nového účtu. Bližší informace potom na našem fóru owebu.cz.

Administrace webhostingu - opensource

MAXSITE

je portál poskytující různé miniaplikace, které můžete použít na Vašem webu. Po stisknutí tlačítka "Registrovat" se Vám zobrazí přihlašovací údaje a na adrese www.maxsite.cz se můžete přihlásit a začít využívat miniaplikace, mezi které patří návštěvní knihy, vzkazníky, zasílání novinek, novinky na web, emailové formuláře, kvízy, ankety a kalendáře.

Pokud chcete použít některou z aplikací na Vašem webu, stačí pouze vytvořit v pravém menu novou aplikaci a vygenerovaný kód vložit do kódu Vašich stránek.

Nastavení vzhledu a parametrů aplikací naleznete po kliknutí na jednotlivé kategorie v menu.

Administrace webhostingu - MaxSite

Subversion

Jste-li odborníkem, určitě využíváte SVN ke správě Vašich zdrojových kódů. Nabízíme Vám možnost vytvořit si neomezený počet Subversion repozitářů.

Administrace webhostingu - Subversion

Rezervace zdarma

zde můžete využít náš produkt "Rezervace zdarma" a vytvořit si tak svůj rezervační program. Stačí napsat umístění, kde chcete rezervace umístit.


Administrace webhostingu - rezervace zdarma

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6524 domén 5464 1060

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800