Popis procesu tvorby stránek na míru

1) Objednávka tvorby webu

Objednávku tvorby grafického návrhu učiníte prostřednictvím administrace v sekci Faktury a objednávky nebo nás kontaktujte e-maielm podpora@banan.cz. Ihned po připsání platby Vám bude zaslán formulář, který je potřeba vyplnit. Požadujeme zde informace o tom, jak by Váš budoucí web měl vypadat. Formulář reprezentuje závaznou objednávku, podle níž bude Váš web realizován. V případě, že si nebudete jisti, nebo podklady nevyplníte dostatečně, bude Vás kontaktovat náš pracovník a zadání s Vámi doladí.

2) Tvorba webu, rámcový souhlas s dílem, balík oprav

Po zadání konkrétních požadavků, které verifikuje projektový manažer, je Vaše zakázka zadána do systému. Z něj si grafici weby sami přebírají dle pořadí zadání. Grafik vypracuje grafiku webu podle Vašeho zadání a zašle Vám ji ke schválení. V tuto chvíli můžete připomínkovat drobné opravy a úpravy, nikoliv však již dílo jako celek. K tomuto máte k dispozici tzv. balík oprav v rozsahu ....... hodin práce grafika. Tento balík oprav můžete využít tak, že shrnete a zašlete nám vše k opravě do jednoho zadání. Balík oprav můžete využít do ........ dní od předání díla k rámcovému souhlasu s dílem grafikem.

Balík oprav se nesmí rozcházet s Vaším původním zadáním zaslaným před tvorbou webu. Grafik připravuje vždy jen jeden grafický návrh. Jakákoliv případná větší změna zadání podléhá schválení našim projektovým manažerem.

3) Předání díla do užívání

Po odsouhlasení grafické stránky webu si můžete zažádat na podpora@banan.cz o nakopírování grafikem vytvořeného díla na Váš webhosting, který jste si u nás zakoupili. Následně je možné web naplnit Vaším obsahem (pokud si přejete, toto Vám v rámci webhostingu zajistíme zdarma). Po nakopírování také dostanete přístupové údaje do redakčního systému, ve kterém si budete moct sami editovat texty a upravovat jednotlivé stránky. Zásah do webu při práci grafika není možný z důvodu možnosti poškodit práci grafika. Pokud chcete, aby web byl pro veřejnost nepřístupný před naplněním texty, je to možné nastavit v administraci redakčního systému v sekci Nastavení > Vypnout web (přestavba).

4) Následná údržba webu a grafické úpravy

Stránky si po předání do užívání spravujete primárně sami, k dispozici je Vám pomoc technické podpory, nápověda na adrese: http://www.banan.cz/napoveda/www-stranky-zdarma, nebo se můžete zúčastnit některého z námi pořádaných školení. Více zde: http://www.banan.cz/bezplatna-prezentace-a-individualni-skoleni_-workshop.

5) Další požadavky na úpravy webu

Pokud budete po předání webu požadovat další grafické úpravy, budou považovány za novou zakázku, kontaktujte nás, individuálně Vám navrhneme řešení. 

Obchodní podmínky k této variantě tvorby stránek na míru můžete najít zde.

Nezávazně vyzkoušejte webové stránky zdarma

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Bc. Tomáš Lacina

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

8157 domén 6782 1375

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Technická podpora: +420 553 810 250podpora@banan.cz
Technická podpora 800-2100 (SO-NE 900-2100) X
Online pracovník: Bc. Tomáš Lacina
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-2100 (víkendy a svátky 900-2100)