Android: Grafické programy

« zpět na Android

android/android-w2.png

Už se vám jistě stalo, že jste si mobilním telefonem pořídili na výletě fotografii a chtěli jste ji poslat přátelům. Ale co si takhle obyčejnou fotografii přikrášlit o nějaké efekty? To s následujícími aplikacemi dokážete.

Camera Illusion

Tato aplikace umožňuje fotografovat objekty našeho zájmu s již předem nastavenými filtry, efekty a maskami.

Je opravdu z čeho vybírat. Filtrů je k dispozici celkem 16 (negativ, sepie, x-ray,…), které barevně odlišují fotografii od reality.

Další možností jsou efekty, kterých aplikace nabízí celkem 13 (rybí oko, mosaika, světelný tunel,…). Tyto efekty na rozdíl od filtrů nezpůsobují změnu barev, ale deformaci fotografie.

Třetí možností jsou masky. Jsou to předpřipravené obrázky, do kterých se naše vytvořené fotografie vkládají (například rámeček, plakát,…). Tyto tři nastavení můžeme libovolně kombinovat, klikneme-li na ikonu symbolizující hvězdu. Až budeme spokojeni s nastavením, zaměříme fotoaparát na náš objekt zájmu a stiskneme spoušť nebo klikneme na ikonu fotoaparátu. Jedinou nevýhodou je maximální rozlišení obrázku, to je nastavené na 480 x 320 a nelze měnit na jinou hodnotu.

Adobe Photoshop Express

Po spuštění této aplikace se nám zobrazí náhledy všech fotek resp. obrázků, které máme uloženy v mobilním telefonu. V dolní části aplikace jsou na výběr dvě volby, a to Edit a Upload. Tlačítko Upload nám umožní nahrát fotografie na tři sítě: photoshop.com, facebook a twitter.Použijeme-li volbu Edit a poté vybereme obrázek zvolený k editaci, objeví se nám obrázek a několik funkcí pro jeho úpravu.

V horní části okna jsou 4 ikonky (kategorie) pro editaci. Pod první ikonou (zleva) se nám nachází čtyři funkce Crop (ořez), Straighten (narovnání), Rotate (otočení) a Flip (naklonění). Pod druhou ikonou se skrývají funkce pro barevnou změnu obrázku, mezi které patří Exposure (expozice), Saturation (sytost), Tint (barevný filtr), Black & White, Contrast, Brightness (jas). Pod třetí ikonou se skrývá pouze funkce Soft Focus (zjemnění). Poslední ikona obsahuje dvě položky, Effects (efekty) a Borders (rámečky). Efektů máme na výběr celkem sedm a rámečků osm.

V dolní části obrazovky pak můžeme křížkem editaci přerušit, šipkami vpřed a vzad upravovat kroky editace a v poslední řadě naši editaci uložit do souboru. Nový obrázek se ukládá do nového souboru, tudíž nám v telefonu zůstane i originální soubor. Tato aplikace se zatím nemůže rovnat se svoji alternativou pro běžné počítače. Pro mobilní telefon nabízí prozatím jen funkce pro jednoduché úpravy.

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6852 domén 5726 1126

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800