Nejdražší telefony světa

« zpět na Apple

zajimavosti/zlato-hlavni-fotka.jpg

Mezi nejčastěji kupovaný sortiment ze světa elektroniky patří zajisté mobilní telefony a tak se není čemu divit, že se vývojáři předhání v jejich vylepšení. Leckdy se najdou opravdové kuriozity a mezi ně rozhodně nejdražší mobilní telefony světa patří. Dnes si uděláme menší přehled a ukážeme vám tak hned tři telefony, jejichž majitel by musel být takříkajíc „za vodou“.

První místo v kategorii nejdražších telefonů aktuálně zaujímá smartphon iPhone 3GS SUPREME. Na rozdíl od následujících dvou mobilních telefonů se tento může pochlubit usilovnou prací nejen klenotníků, ale i techniků. Nemohl ho vyvinout nikdo jiný, než Apple a proto se také může předvédst s dokonalým logem jablíčka na zadní straně – je osázeno padesáti třemi čistými diamanty. Cena tohoto krasavce je stanovena na 1,92 milionů liber, v přepočtu 54,87 milionů Kč.

Druhým nejdražším mobilem světa je dva roky starý GoldVish Illusion, vyvinula (nebo spíše vyšperkovala) ho švýcarská dílna Swiss Goldvish. Je vyroben ze zlata, osázen diamanty a na zadní straně najdeme pás z pravé krokodýlí kůže. Tohle možná ještě zní pěkně, ale celkové provedení mobilu není moc dokonalé a tak jeho cena lehce mate. Váží celkem 360 gramů a co se týče funkční stránky – aktivní displej má rozlišení jen 176 x 220 obrazových bodů. Vlastní fotoaparát s rozlišením 2 Mpx, slot na paměťové karty jako je microSD a také Bluetooth s podporou A2DP. Jak si můžete všimnout, vybavení mohlo být lepší, ale to bychom byli s cenou zase třeba o milion výše. Stojí totiž rovný milion eur, což je v přepočtu asi 26 000 000 korun.

Jako další potencionální kandidát na vyprázdnění vaší peněženky se představí mobilní telefon Celsius X VI II LeDIX. Telefon je vyroben z titanu a nalezneme na něm i ebenové prvky. Není šperkem tolik, jako GoldVish Illusion, vysoká cena je zde především kvůli originalitě. Stojí zhruba 5,5 miliónů korun.

Pokud má někdo z vás to štěstí, aby si mohl pořídit jeden z těchto mobilních telefonů, nezapomeňte nás informovat o jeho skutečné a prověřené kvalitě!

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6745 domén 5650 1095

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800