Google pro mobil

« zpět na GOOGLE

hlavni_9.jpg

Jak už možná víte, v současné době je možné používat služby společnosti Google i v mobilu. Získat je můžete při navštívení webové adresy m.google.cz svým mobilním telefonem. Potom už stačí jednoduše stáhnout požadovaný balíček služeb. Je zde ovšem i jedna nevýhoda – aplikace nelze stáhnout do každého mobilu.

Google Mobile App

Aplikace Google Mobile App je velmi šikovným pomocníkem zejména na cestách. Telefon si díky ní udržuje přehled o aktuální poloze, a proto není nic jednoduššího, než si najít nejbližší restauraci, kavárnu či kino. Krom toho je k dispozici i historie vašeho vyhledávání, takže v případě potřeby nemusíte nic znovu opakovat. Novinkou v naší zemi je i hlasové vyhledávání, které se zdá být ohromně praktické – nemusíte nic zdlouhavě psát, stačí jen vyslovit dotaz.

Ukázku hlasového vyhledávání naleznete zde: http://www.youtube.com/watch?v=kYQ8Jq5S4cE&feature=player_embedded

Google Mobile App kromě výše uvedených obsahuje i vyhledávání e-mailů a mobilních kontaktů. Nechybí ani odkazy na jiné služby Googlu, jako je třeba kalendář nebo mapy.

Google Latitude

Google Latitude je aplikace, která pomáhá zjistit, kde se právě nacházejí Vaši přátelé a jejich momentální polohu vám dokonce ukáže na mapě. Své známé můžete pomocí aplikace také velmi rychle kontaktovat – zprávou SMS nebo chatu. I když se může tento mobilní pomocník zdát trochu vlezlý, nemusíte se ničeho bát – obsahuje samozřejmě i nastavení osobních údajů.

Google Mapy

Název této aplikace sice už sám o sobě mluví za všechno, ale i přesto si o ní něco krátkého povíme. Krom klasického zobrazení mapy se zde totiž můžete najít třeba trasy vaší jízdy. Polohu opět není nutné zadávat, protože si o ní telefon sám udržuje přehled. Aplikace Google Mapy obsahuje několik vrstev map a tudíž i více geografických informací, než běžná papírová mapa – můžete zde třeba nalézt mapu veřejné dopravy, atp. Samozřejmě nechybí ani záznamy o firmách.

Google-mapy

iGoogle

iGoogle obsahuje spoustu užitečných funkcí. Jsou zde třeba zprávy, u kterých si můžete nastavit vámi preferované zdroje. Dále jsou tu naleznete funkce, které zobrazí aktuální předpověď počasí nebo promítané filmy. Zajímavý je i přístup ke hrám a k chatu.

Aplikací Google pro mobil je více a dnes jsme si uvedli zejména ty nejzajímavější. Dále ale ještě můžeme nalézt třeba aplikaci Gmail, Hlášky a nebo YouTube. Často se také mohou hodit Google Dokumenty, Kalendář a Webová alba Picasa.

Zdroj: Google.com

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-16:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7144 domén 5976 1168

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 553 810 250 (PO-PÁ 8:00-16:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1600X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 553 810 250
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1600