Kam na výlet? Zeptejte se počítače!

« zpět na INTERNET

obrazky/pc-hlavni.jpg

Konečně zase nastává pár pěkných slunečných dnů a tak by byla škoda, sedět celý den doma. Ale až se přeci jen u počítače na chvíli zastavíte, můžete internet využít jako schopný plánovač a vyhledávač různých výletů, akcí či společenských událostí. Mezi tím vším nechybí ani databáze rybníků, přehrad, řek nebo kempů. Zkrátka vše, na co si vzpomenete.

Kde hledat?

Mezi jeden z těch kvalitnějších serverů jistě patří i portál Kudyznudy.cz. V jeho databázi nalezneme 200 hradů a zámků, 300 naučných stezek, 41 jeskyní a propastí, 80 golfových hřišť, 37.000 kilometrů cyklotras a více než 40.000 kilometrů značených pěších tras. Jak sami vidíte, na serveru Kudyznudy.cz je opravdu z čeho vybírat. Krom tipů na výlety s detailním popisem a fotkami můžete zábavu hledat i mezi akcemi, nachází se zde totiž stále aktualizovaný a doplňovaný kalendář. Celý web je velmi přehledný, náš výběr samozřejmě můžeme i rozdělit podle druhu sportu či aktivity, o kterou máme zrovna zájem.

Jako další se nám představí server www.kam-na-vylet.cz. Vzhled webu se sice na první pohled zdá být o něco modernější, ale přehlednosti trochu ubývá. Na rozdíl od předchozího zde ovšem můžeme objevit i ubytovací zařízení v celé republice.

Server Rodinnevylety.cz působí po vzhledové stránce velmi jednoduše a vkusně, svoji funkci ovšem plní skvěle. Zabývá se především vyhledáváním rodinných výletů, jak už z názvu vyplývá. Můžete mít tedy jistotu, že pokud vyrážíte s menšími dětmi, nebudou se nudit. Na webu je i velmi užitečná diskuze, kde se můžete o daném místě poradit s ostatními a podělit se o své zážitky a postřehy.

Pokud budete chtít někam vyrazit, na těchto serverech si určitě vyberete. A pokud ne, není nic snažšího, než otevřít Google a nechat se inspirovat jinde.

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6529 domén 5469 1060

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800