Nakupujte s pomocí internetu – snadno a rychle!

« zpět na INTERNET

0.jpg

Tuto otřepanou frázi o internetovém nakupování jistě znáte, ale pojďme se podívat, jestli se dá takto elektronicky koupit opravdu všechno. Je totiž jisté, že o nákupech oblečení a elektronických spotřebičů toho víte hodně, ale méně známá je například možnost nakupování léků či potravin.

Lékárna online

Webový obchod Lekarna.cz je aktuálně největším svého druhu. Každý den tady můžeme najít až o čtyřicet nových produktů více a na rozdíl od lékárny opravdové, zde můžete objednávat 24 hodin denně. Co se týče léků na předpis, rozhodně nepochodíte, což je pochopitelné. Na druhou stranu, zde najdete opravdu colkoliv a téměř nikdy se nestane, že by byl výrobek vyprodaný. Trochu nevýhodou je platba poštovného, kterému se při návštěvě kamenného obchodu vyhnete. Na to ovšem zareagovala Lékárna.cz tak, že zásilku pošle zdarma při nákupu nad 1200Kč – to je známý tah internetových obchodů a pokud zde budete chtít zakoupit více léků, může se vám vyplatit.

1

Krmení pro pejska? Přes internet!

Pokud vlastníte nějaká zvířata (ať už to jsou rybičky, pes a nebo morče), určitě se často zabýváte také jejich krmením. Pokud vám nevadí zainvestovat do poštovného, nemusíte se už tahat s pytlem granulí z obchodního domu, který může být značně vzdálen. Přesně pro vás je totiž určena široká škála tzv. pet center a internetových obchodů s krmivy, kde můžete nalézt opravdu vše. Zajímavým plusem těchto obchůdků je i to, že se v nich dají dohledat krmiva určená pro nemocná zvířata.
Mezi jeden z nejprestižnějších e-shopů pro vaše mazlíčky patří třeba zoofast.cz . Doprava zdarma je zde už od nákupu nad 690Kč, což se u potřeb pro zvířata vcelku vyplatí. Krom toho tu najdete i krmiva výrazně levnější, než v kamenných obchodech.

2

Nákupy ze zahraničí

Velkou výhodou internetu je v neposlední řadě i to, že pokud si vyhlédnete produkt, který není dostupný ve vaší zemi, můžete ho snadno objednat jinde. Toho je hojně využíváno především u klasických nákupů elektroniky a oblečení. Poštovné je zde sice o něco vyšší, ale vždy se dá nakoupit výhodně a rozhodně levněji, než kdybyste si pro daný produkt dojeli.
Krom všeho výše uvedeného se stává aktuálním také nakupování potravin. Sehnat můžete v podstatě cokoliv, ale obzvláště široká nabídka je v kategorii potravin z rozvojových zemí, takže nákupem nejen pomůžete, ale pochutnáte si třeba i na výborné čokoládě.

3

Každý z vás asi někdy nakoupil přes internet, takže neváhejte a podělte se s námi o nějaký opravdu dobrý a výhodný obchod. ;-)

Zdroj: www.lekarna.cz, www.zoofast.cz, cs.wikipedia.com

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6529 domén 5469 1060

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800