Vytvořte si vlastní fotoknihu!

« zpět na INTERNET

internet/klein-heft-350-grau-us.jpg

Pokud se někdy zamýšlíte nad tím, jak zálohovat vaše fotografie tak, aby se na ně mohli jednou podívat ještě vaši potomci, už nemusíte. Žádné CD ani flashka totiž nevydrží věčně a tak se stále častější volbou pro uchování fotek stávají fotoknihy. Vytvoření je jednoduché, životnost dlouhá, tak co víc si přát? Fotoknihy dnes už nabízí několik společností a nejznámější z nich je CeWe Color.

Jak na to?

Vzhled CeWe fotoknihy určujete vy sami, neboť si ji navrhnete v programu, který se dá bezplatně stáhnout z webových stránek společnosti CeWe Color. Po stažení programu nahrajete vámi vybrané fotografie, zadáte průměrný počet fotek na stránku a vyberete vazbu. Fotokniha se vám po dokončení objeví ve stažené aplikaci a vy můžete pracovat na závěrečných úpravách. Fotky je možné nechat orámovat různými rámečky, psát k nim poznámky či měnit barvu papíru. To samé je možné i na hlavních deskách.

Velikost fotoknihy CeWe

Velikost si určíte hned po spuštění programu. Na výběr je velikostí opravdu dost, tou největší je CEWE FOTOKNIHA XXL (42 x 30 cm) a jako nejmenší možný formát můžete zvolit knihu o rozměrech 14 x 13cm.

Cena fotoknihy

Konečná cena fotoknihy je určena počtem stran a vazbou. Za malou fotoknihu o dvaceti šesti stranách s vazbou typu sešit zaplatíte pouze 179 korun. Za každých dalších osm stran k tomu musíte počítat s příplatkem ve výši 49 Kč. Nejdražší fotoknihou CeWe je samozřemě ta největší. Stojí ve všech provedeních (umělá kůže, plátno, tvrdá vazba) stejně, a to 1 130 Kč. I zde můžete připlatit za vyšší počet stran.

Fotoknihy nenabízí jen společnost CeWe Color a tak tuto službu můžete naleznout i na www.heysmile.cz, www.tiskproradost.cz , www.digiplace.cz a spoustě dalších serverů.

S programem na navrhnutí fotoknihy se pracuje velmi dobře a pozitivní věcí je i to, že sám vyhledává aktualizace na webu, což vám umožní vždy vidět konečnou cenu. Fotokniha se může stát, krom vzpomínek, i pěkným typem dárku.

Zdroj: www.cewe-fotokniha.cz

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6529 domén 5469 1060

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800