AMD Foundation proniká do evropy

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

banan/img/amd-logo.jpg

AMD nadace podporuje charitativní společnosti a zajišťuje zaměření své více než 25-leté historie zapojení komunity do her. Posláním AMD nadace je spojit a pomoci jednotlivcům s vědomím, čímž by se otevřely dveře k novým příležitostem. Nadační jmění obsahuje přes 501 neziskových organizací a škol. Zvláštní pozornost bude zejména věnována na programy, které se zaměřují na znevýhodněné mládeže.

  • AMD Changing the Game - iniciativy zaměřené na pomoc mládeži s využitím síly digitálních her se sociálním obsahem, zatímco se učí dovednostem potřebných pro život.
  • AMD Employee Giving Program - podpora komunitních pracovníků se zájmy takovými, že podporují jejimi osobními dary (čas a peníze) místní organizace a školy.

Historie

Game4changetoolkit

Od svého uvedení na trh v červnu 2008, AMD Changing the game má 26 programů financovaných o 20 organizací ve Spojených státech, Číně a Malajsii, Kanadě a Německu, které umožňují vývoj her, v týmech jež vedou zkušení programátoři, pro mládež a mají dopad na více než 3000 studentů.

Changing the game v Drážďanech

Organizace poputuje také k nám do Evropy, a to přímo do Německých Drážďan. Hlavním cílem je zavést zde program Changing the Game. Tento program se zaměřuje na rozvíjení v tzv. oblasti STEM (Science Technology Engineering and Math), což obnáší studium technických věd formou počítačových her.

Hlavní myšlenkou je podporovat mladé lidi, kteří se vývojem aplikací alespoň trochu zajímají. Tato myšlenka má kořeny v dlouhodobé historii úsilí společnosti AMD podporovat vzdělávání k níž patří i její nadšení a výjimečné postavení v oblasti procesorů určených pro zpracování obrazových dat a s tím související pracovní pozice v herním průmyslu.

Ward Tisdaleředitel globálního společenství

Alan Gershenfeld - prezident společnosti

Nellie Cantu - vrchní dozorce

Allyson Peerman - víceprezidentka

Vysvětlují důležitost vývoje programátorského vnímání u mladších generací a hlavně úspěšnost této metody pomocí her.


Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6686 domén 5602 1084

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800