Apple válí!

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

banan/img/images_3.jpg

 

Jak je vidět podle statistik firmy Apple, že lidé stále víc a víc s oblibou využívají platformu Applu - aplikace vytvořené právě tímto výrobcem. Společnost oznámila, že z internetového obchodu Apple Store bylo již více než 160 miliony uživatelů iPhonů a iPadů z celého světa staženo více než 10 miliard aplikací za pouhých dva a půl roku a ohromujících 7 miliard aplikací jen v minulém roce. 


 

Desetimiliardá stažená aplikace s názvem Paper Glider byla zakoupena jménem Gail Davisovou z Orpingtonu v hrabství Kent ve Spojeném království. Jako vítězka odpočítávání do stažení desetimiliardé aplikace z obchodu Apple Store obdrží Gail Davisová dárkovou kartu aplikace iTunes v hodnotě 10 000 dolarů.

Gail Davisová:

GaildavisJe docela vtipné, co Gail řekla na oznámení výhry do telefonu - "Myslela jsem, že je to nějaký žert, tak jsem řekla, že nemám zájem a zavěsila jsem."

Prý konkrétně to byla jedna z jejich dvou dcer která stáhla 10 miliardovou aplikaci. Poté co se její dcera podívala na zprávu o výhře na internetu běžela za matkou a křičela, že to není žert až Gail začala panikařit. Zavolala tedy na Apple podporu ale ta ji nemohla pomoci. Nakonec vše dopadlo dobře když se ozval sám víceprezident Eddy Cue o několik hodin později a potvrdil výhru.


Víceprezident divze Worldwide Product Marketing společnosti Apple Philip Schiller řekl, že obchod Apple Store překonal jejich nejdivočejší sny. Zároveň tímto obchodem započala revoluce ve způsobu distribuce, vytáření, objednávání a prodeje aplikací. Mnoho obchodníků se snaží tento způsob marketingového tahu kopírovat, avšak Apple se ukázal zatím jako nepřekonatelný. Nabízí nejinovativnější uživatelský komfort ze všech.

Phil-schiller

Samotný obchod Apple Store disponuje nabídkou s více než 350 000 aplikací pro zařízení iPhone, iPod touch a iPad v 90 zemích po celém světě, kdy více než 60 000 aplikací je nativních pro zařízení iPad. Zákazník má možnost vybrat si aplikace pro své potřeby z  20 kategorií, kde spadají také hry. Celkem App Store nabízí více než 350 tisíc programů pro iPhony a přes 60 tisíc aplikací pro iPady.

Appstore

Jak mnoho lidí ví, Apple se stal leedrem co se týče přenosných zařízení jako mp3 přehrávače, notebooky, mobilní telefony a novinka iPad. Nejbližším konkurentem obchodu App Store je soukromý GetJar, který prodává software pro všechny platformy. Loni v červnu obchod dosáhl jedné miliardy stažení. Dalšími konkurenty jsou Android Market firmy Google a Ovi Store patřící finské Nokii.

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Tomáš Lacina

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7347 domén 6150 1197

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Tomáš Lacina
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700