Banan.cz a magická desítka

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

banan.gif

Webhosting banan.cz v nedávné době pokořil dvě desítky - v jednom měsíci jsme se stali desátým největším registrátorem CZ domén na českém trhu a zároveň překročili hranici 10 000 aktivních webhostingových účtů.

Rok 2009 je zatím nejúspěšnějším rokem v historii firmy - od jeho začátku přibylo více než 2500 aktivních webhostingových účtů a vývoj vykazuje stále zrychlující se tendenci. V současné době je banan.cz stabilně na osmém místě mezi webhostery českých domén a s celkovým počtem 6500 domén na desátém místě mezi registrátory. Vyzkoušejte i Vy služby stabilní firmy s nejlepším poměrem cena/výkon na českém trhu.


Aktuálně probíhající akce a novinky


K webhostingu Vám stále nabízíme návrh internetových stránek a jejich provozování po dobu platnosti webhostingu zcela zdarma. Stránky Vám vytvoříme podle Vašeho návrhu nebo původních stránek a za webhosting zaplatíte až v případě Vaší spokojenosti s vytvořeným vzhledem. Máte již u nás webhosting a chcete pomoct s grafickým vzhledem? Žádný problém - kontaktujte nás na adrese skalicky@banan.cz a my Vám zdarma pomůžeme.

Maxsite.cz


Na adrese maxsite.cz jsme spustili novou verzi portálu pro webmastery - úpravou prošly veškeré poskytované miniaplikace s cílem poskytnout větší komfort a flexibilitu pro umístění na téměř jakékoliv stránky. Veškeré služby portálu maxsite.cz jsou k použití zcela zdarma.

Banan.cz na facebooku


Přidejte si náš profil na největší sociální síti a buďte s námi neustále v kontaktu! Pouze na facebooku spatříte detaily ze zákulisí námi poskytovaných služeb spolu s nejnovějšími informacemi o vývoji a připravovaných změnách.

Eshop 5.0


Nabízíme novou verzi e-shopu 5.0 - rozsáhlou úpravou prošly funkce skladu, přidány byly slevové funkce a možnosti pro spolupráci našeho e-shopu s vyhledávacími katalogy a účetními systémy. Více informací zde.

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Patrik Jankov

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7344 domén 6146 1198

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Patrik Jankov
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700