BlueTrack od Microsoftu

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

banan/img/picture-10-0.png

BlueTrack je technologie od firmy Microsoft využívaná u myší, kdy za pomocí modrého světla snímá povrch daleko přesněji a bez chybných pohybů jako optické a laserové myši. Uživatele ohromí, že při pohybu po koberci či žulové naborušené desce, se kruzor nezastavuje ani neuskakuje do stran, a tím získáváme větší volnost pro pohyb myši téměř kdekoli chceme. Microsoft si nechal tuto technologii také patentovat, takže pravděpodobně nenajdete jinou myš s BlueTrack technologií než od firmy Microsof. 

B002dpuul4-bluetrackcompare

Nejzajímavějším prvkem je zde Modrá dioda, která vyzařuje modré světlo. Tato technologie se ukázala jako přesnější a své uplatnění našla také u známých BlueRay mechanik. Oproti optice či laseru nemá konkurenci. Odraz modrého světla je snímán v CMOS senzoru. Ten přeloží světelný signál na signál srozumitelný počítači, tedy digitální. 

Schéma snímače:

Bluetrack-specs 

Modrá LED dioda snímá plochu cca 4x větší než klasické optické myši a tím je daná přesnost obrazu. Jenže při použití na průhledném materiálu nebo zrcadlových površích má myš značné problémy, nebo nefunguje vůbec.

Vzhled

Myši s technologií BlueTrack jako novinka musejí mít také hezký desig, což na 100% splňuje. Myši jsou obarveny většinou tmavšími barvami a elegantní modře zářivé lemující světlo kolem myši u některcýh modelů se dobře vijímá na počítaočvém stole. Některé modely však postrádají pohodlí při držení myši a po čase se lesklé části ošoupou užíváním. V nabídce najdeme celou řadu myší v různých barvách a to za nejnižší ceny kolem 500kč.

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Patrik Jankov

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7352 domén 6152 1200

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Patrik Jankov
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700