BlueTrack od Microsoftu

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

banan/img/picture-10-0.png

BlueTrack je technologie od firmy Microsoft využívaná u myší, kdy za pomocí modrého světla snímá povrch daleko přesněji a bez chybných pohybů jako optické a laserové myši. Uživatele ohromí, že při pohybu po koberci či žulové naborušené desce, se kruzor nezastavuje ani neuskakuje do stran, a tím získáváme větší volnost pro pohyb myši téměř kdekoli chceme. Microsoft si nechal tuto technologii také patentovat, takže pravděpodobně nenajdete jinou myš s BlueTrack technologií než od firmy Microsof. 

B002dpuul4-bluetrackcompare

Nejzajímavějším prvkem je zde Modrá dioda, která vyzařuje modré světlo. Tato technologie se ukázala jako přesnější a své uplatnění našla také u známých BlueRay mechanik. Oproti optice či laseru nemá konkurenci. Odraz modrého světla je snímán v CMOS senzoru. Ten přeloží světelný signál na signál srozumitelný počítači, tedy digitální. 

Schéma snímače:

Bluetrack-specs 

Modrá LED dioda snímá plochu cca 4x větší než klasické optické myši a tím je daná přesnost obrazu. Jenže při použití na průhledném materiálu nebo zrcadlových površích má myš značné problémy, nebo nefunguje vůbec.

Vzhled

Myši s technologií BlueTrack jako novinka musejí mít také hezký desig, což na 100% splňuje. Myši jsou obarveny většinou tmavšími barvami a elegantní modře zářivé lemující světlo kolem myši u některcýh modelů se dobře vijímá na počítaočvém stole. Některé modely však postrádají pohodlí při držení myši a po čase se lesklé části ošoupou užíváním. V nabídce najdeme celou řadu myší v různých barvách a to za nejnižší ceny kolem 500kč.

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6684 domén 5601 1083

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800