Cisco útočí na HP a IBM s novými servery, switchi a SAN řešeními

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

img-san-switch.jpg

Cisco vydá množství data-centrových produktů začínajících na serverech, přes switche a končící na SAN řešeních, za účelem rozšíření společnosti ze siťových produktů dále do IT infrastruktury. Nové řešení podporuje jak "blade servery" tak "rack servery" běžících na procesorech INTEL Xeon 7500.

Odhalení produktů

Dále Cisco odhalilo konstrukci jejich dvou nových produktů řady Nexus podporující rychlosti nad řádem jednoho gigabitu, SAN switch podporující rychlosti až 8Gb/s. Produkty ukazují, že se Cisco chce stát majoritním hráčem na poli data center, ne jenom zajišťovat síťové a virtualizační prvky, ale proniknout hlouběji do kompletní správy. Toto znamená, že Cisco bude soupeřit s ostatními firmami zajišťující nyní kompletní provoz v data centrech jakými jsou např. IBM, HP a Dell. Společnost se ale nadále snaží lišit od ostatních v tom, že se zaměřuje na prodej svých "high-value" serverů. Cisco se nebude specializovat na to, aby Vám prodalo jeden, dva samostatné servery.

FEXlink?

V úvodu jsem se zmínil o tom, že Cisco vydá 2 serverová řešení, která budou podporovat Cisco FEXlink architekturu, která podporuje zvýšení výkonu, rychlosti přenosu a umožňuje přístup k dalších důležitým položkám v data-centrech.

FEXlink zvyšuje 4x přenosovou rychlost serveru, nebo až o 160Gb/s/ "blade". Také umožnuje  "bladům" otevřít 8Gb/s vysílací linku do okolí, umožňující až o 50% rychlejší přístup na ukládací prostor. Toto v kombinaci s novými procesory od Intelu umožňuje až čtyřnásobný nárust ve výpočetním výkonu. Servery budou dostupné toto léto, Cisco očekává výdělek až jednu miliardu dolarů.

 


Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Jakub Turek

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7343 domén 6145 1198

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Jakub Turek
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700