Elektronické čtečky

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

kindle-3-review.jpg

Poměrně novinkou na našem trhu jsou elektronické čtečky, které svým majitelům umožňují nahrát si bez nadsázky celou svou domácí knihovnu do zařízení velikosti A5 (malý sešit), přičemž šířka zařízení je menší než šířka standardní tužky. Elektronické čtečky nám nabízí kromě možnosti číst si námi vybrané tituly také například možnost surfování na internetu, poslouchání hudby popřípadě nechat si zasílat denní tisk přímo z internetu.

Z mého pohledu je na trhu dominantou elektronická čtečka od firmy Amazon konkrétně Kindle, která je standardně vybavena WiFi nebo Wifi + 3G. Na této čtečce si uživatelé mohou také zahrát hry jako je hledání min nebo piškvorky.

3741
 

Princip funkce elektronické čtečky je založen na takzvaném elektronickém inkoustu (tzv. E-INK). Display se skládá z částic oxidu titaničitého a zabarveného oleje.  Když deskami projde proud, částice se nahrnou k desce s opačným nábojem a uživatel spatří buď odrážené světlo od částic (bílá), nebo zabarvenou tekutinu (černá). Výhodou této technologie je velice nízká náročnost na spotřebu energie a vysoký kontrast. Texty na čtečce vypadají téměř stejně jako, kdyby byly psané na papíře. Nevýhodou jsou barvy, které display zobrazuje tj.: odstíny černé a bílá, momentálně se pracuje na čtečkách které budou založeny na stejném principu a budou schopny zobrazovat větší škálu barev.

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Patrik Jankov

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7344 domén 6146 1198

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Patrik Jankov
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700