Elektronické knihy a iPad

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

kindle.jpg

Firma Amazonu odstartovala před třemi lety svou řteřkou knih Kindle zájem o tento druh zařízení. Nyní chystá firma další verzi. Nyní má přijít další verze tohot zařízení, sice bude stále schopno prukovat jen řernovílý obraz, ale má se představit v novém, tenším designu o něco lehčí a s větším rozlišením. Hlavní  cílem není moderní funkce a množství možností, ale co enjvěrohodnější vzhled  textu, tak aby se co nejvíce podobal tištěné knize.

LG Display předpovídá, že se letos prodá osm až devět milionů kusů e-readerů neboli čteček elektronických knih. Tato zařízení nejsou vybavena klasickým displejem (LCD, OLED, atd), ale takzvaným e-ink zobrazovačem. Je černobílý a na první pohled může připomínat papír.

Čtenář si může nechat knihu doslova rozečtenou, velice dlouho až několik dní, jelikož display je velice usporný, a obrázky i tex na něm bez přinosu nenergie vydrží velice dlouho. Displej je skvěle čitelný i na slunci. V noci si však na něj musíte svítit, protože nejde podsvítit.

Apple se svým iPadem znovu rozdmýchal debatu o budoucnosti čtení knih a novin v digitální podobě. Amazon je však stále na koni, neboť jeho čtečka Kindle má za zády největší on-line knihkupectví.

Nyt-ipad

Žhavá novinka enTourage Dualbook

Tato nová Elektronická kniha jasně dokazuje že svět již nechce jen černobílé texty. Nová čtečka  enTourage Dualbook  je vybavena dvěma display a je možné na ni stahovat jak pomoci wifi tak blothoot, nechybí ani přehraje videa a hudbu. Na baterie vydrží až 16 hodin. enTourage Dualbook je první elektronická kniha s černobílým (e-ink) i barevným displejem (LCD). Stát bude 490 dolarů.

13814

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Jakub Turek

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7343 domén 6145 1198

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Jakub Turek
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700