Emailový formulář Maxsite.cz

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

banan/aaa.png

Určitě je dobré dát možnost vašim čtenářům vás kontaktovat. Ne vždy ale chcete z různých důvodů zveřejňovat svoji emailovou adresu. Také můžete chtít co nejvíce usnadnit svým návštěvníkům proces odeslání zprávy. V obou případech se vám bude hodit emailový formulář. Je to jednoduchý formulář, který si vložíte na stránky a vaši návštěvníci Vám skrze něj budou moci odesílat zprávy přímo na váš email bez nutnosti používat jakéhokoliv emailového klienta. Na obrázku můžete vidět jeden ze vzhledů formuláře Maxsite.cz.

M05

 

Funkce emailového formuláře

 

Formuláři můžete editovat takřka neomezeně rozměry, vybrat si jeden ze stylů, nebo styl editovat pomocí CSS. Formulář obsahuje účinnou Captchu. Nastavit se dá maximální velikost emailu a hodnoty, jež se budou do formuláře dát zadat.

 

Jak používat emailový formulář

 

Po registraci na Maxsite.cz stačí kliknout na Emailový formulář a Vytvořit nový. V tuto chvíli získáváte HTML kód pro vložení do webových stránek. Prvním krokem by pak mělo být nastavení názvu formuláře, Vašeho emailu, položek formuláře a maximální délky zprávy. Hlavně správné nastavení emailu je pro funkci stěžejní. Každá editovatelná položka obsahuje jednoduchý popisek, který se zobrazí, když najedete myší na modré kolečko s otazníkem.

 

Samotné použití služby pak je velmi jednoduché. Návštěvník vašeho webu vyplní své jméno a email, případně zodpoví na jednoduchou otázku generovanou captchou a napíše zprávu. Po kliknutí na poslat putuje zpráva přímo do Vaší schránky. Návštěvník bude informován o úspěšném odeslání zprávy.

 

M07

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6684 domén 5601 1083

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800