Endomondo

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

2484-1-endomondo-sports-tracker_3.jpg

Tuto mobilní aplikaci využijeme především k měření svých sportovních aktivity. Na první dojem se aplikace může tvářit běžecká, ale zdání může klamat. Můžeme ji totiž využití i na další sportovní činnosti (kolečkové brusle, skateboard, lyžování, kajakování, plachtění, plavání, jízda na kole a ostatní).

Pro vyhodnocování a praktické používání vyžaduje modul GPS, který je v aktivním stavu. Díky tomu můžete získávat výsledky o rychlosti, času, trase nebo spálených kalorií. Při prvním spuštění Vás zaujme velice jednoduché prostředí aplikace. Obsahuje pouhé čtyři záložky, ve kterých najdeme vše podstatné.

WorkoutFriendsHistoryMap

V záložce Workout si zvolíme typ tréninku (Základní, s cílem (čas, vzdálenost), poražení kamaráda, vlastní trasa a poražení sebe), činnost a odpočítávání před spuštěním aktivity. Po spuštění workoutu se zde zobrazuje aktuální stav sportovní činnosti.

Kliknutím na druhou možnost – Friends – se nám otevře seznam kamarádu, se kterými jsme spojeni a můžeme zde vidět i jejich výsledky.

V nabídce History si prohlédnete jakoukoliv Vaší předchozí sportovní aktivitu včetně vzdálenosti, rychlosti na kilometr, spálených kalorií, celkového času nebo samozřejmě trasy.

Poslední záložka Setting Vám umožní vytvořit si účet na endomondo.com, jelikož bez webu je Endomondo pouze poloviční aplikace. Další zajímavou věcí v této sekci je hlasové předříkávání hodnot během sportovní aktivity. Skvělé především při sportu kdy se nemůžeme dívat na displej telefonu. Další, co lze nastavit, je sdílení dosažených výsledků při zaškrtnutí Share on Facebook. Skvělou funkcí je i Auto Pause, pomocí něhož se Vám pozastaví čas při zastavení. No a poslední vychytávkou je možnost připojit endomondo k nějakému sportovnímu příslušenství např.: zařízení pro monitorování srdečního tepu.

Web

Na internetové stránce www.endomondo.com si můžete prohlédnout veškeré své aktivity a aktivity přátel či ostatních lidí. Máte zde kartu Workouts, která slouží jako takový souhrn. Najdete tu všechny činnosti rozdělené např. podle měsíců. Po rozkliknutí dostanete mnohem podrobnější informace než na aplikaci v mobilním přístroji a navíc se zde zobrazuje i ukazatel stoupání spolu s rychlosti v daném okamžiku.

Aplikace se mi jeví jako velice vydařená, vytknul bych ji zatím jedinou věc a to Coach, který se mi jeví jako velice lehce zpracovaný na rozdíl např. od Adidas MiCoach

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Jakub Turek

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7343 domén 6145 1198

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Jakub Turek
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700