Google Goggles

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

google-goggles.jpg

Tato zajímavá mobilní aplikace od Googlu se hodí hlavně při cestování. Nevyhledává, tak jak jsme zvyklí, pomocí textů. Ale pomocí zachycených fotografií, díky kterým se dohledávají informace k vyfocenému objektu. Ať je to známa stavba, významné dílo či nějaké logo. Goggles si dokáže poradit i s čárovými kódy, přeloží cizí slova a dokonce dokáže vyřešit sudoku za pár vteřin.

Při nakupování tuto aplikace oceníte rovněž. Vyfotíte si štítek nebo čárový kód a za chvilku máte informace o dané věci. Můžete srovnat ceny na internetu, přečíst si kritiku na fórech. Je to velmi jednoduché. Ovšem musíte dávat pozor jak fotíte. Má se fotit na režim "krajina", samozřejmě pozor si hlavně dát na světlo. Moc tmavé nebo světlé fotky by Vám Goggles vzít nemusel.

Google-goggles1                       Goggles-wine

           Obr.: Fungování Google Goggles.

Stejně to funguje třeba při focení vizitek a log, informace o osobě nebo jeho firmě máte ihned k dispozici, můžete mu zavolat, přidat si ho do kontaktu a mnoho dalšího. V restauraci si můžete zjistit něco víc o vínu, které jste si objednal. V americe funguje vyhledávání podle reklam. Vyfotíte v časopise nebo novinách reklamu a najdete si jen informace, které Vás zajímají. Tady se pracuje s už vytvořenou databází reklam.

            Vid.: Velice dobré video o Goggles.

Jestli máte rádi sudoku a někdy si prostě nevíte rady, můžete použít Goggles. Velmi těžká sudoku vyřeší za pár vteřin. Stačí jen použít čitelný obrázek

            Vid.: Řešení sudoku.

Google v současné době pracuje, aby byl systém schopen rozpoznat různé rostliny a listy, které mohou pomoct zvědavým lidem a nebo botanikům a ekologům hledat vzácné druhy rostlin. Nechme se překvapit co všechno ještě v Googlu vymyslí.

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Tomáš Lacina

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7347 domén 6150 1197

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Tomáš Lacina
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700