HTC vytáhlo do boje proti Apple

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

htc-logo.png

Apple se v poslední době začíná potýkat se silnou konkurencí v odvětví "chytrých telefonů". Firma HTC se rozhodla že si nenechá žalobu z Března tohoto roku jen tak líbit. Na oplátku nyní vyhrožuje soudem a pokusem o zastavení výroby mobilních zařízení Applem. Pokud by firma HTC uspěla, Apple by musel přestat vyrábět iPhony a iPady a neměl by je ani prodávat na americkém trhu. V době kdy přichází druhá šance pro Nexus One a to změna prodejní strategie, by bylo omezení prodeje výrobků Apple nečekanou a hlavně velice výhodou situací.

Je třeba podotknout že Nexus One byl navíc prodávám pouze po internetu a to i podle  zástupců firmy Google nemělo dobrý vliv na jeho prodej. Nyní se Nexus One distribuuje u prodejních partnerů a dá se čekat nárůst jeho prodeje.

Apple je také v soudní při s výrobcem telefonních přístrojů Nokia. Zde se soudí taktéž o patenty na mobilní technologie.  K složitosti všech žalob podaných Applem na ostatní účastníky konkurenčního boje, nelze očekávat  brzké rozhodnutí soudu.

Pokud by ale firma HTC uspěla se svými žalobami, společnosti Google by se tak otevřela zlatá cesta k úspěchu na poli "chytrých mobilních telefonů"

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-16:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Tomáš Lacina

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7302 domén 6108 1194

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1600X
Online pracovník: Tomáš Lacina
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1600