Logitech Speaker Lapdesk N700 – pohodlí pro vás i váš notebook

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

Určitě se vám to už mnohokrát stalo. Pracujte v pohodlí svého domova se svým notebookem na klíně, ale práce se stává víc a víc nepohodlnná, protože notebook se začíná zahřívat. Navíc, zvláště pokud jste mužského pohlaví, určitě vás už zasáhla zpráva, že tento nekomfort navíc může negativně ovlivnit vaši plodnost. Nevím, do jaké míry je to zpráva pravdivá, ale kdo z nás - pánů zvěrstva - to chce riskovat...

 

K čemu to je?


Na trhu se za jistou dobu už objevila celá řada podložek, polštářů a jiných udělátek, které popsaným problémům mají předcházet. Logitech šel však ještě dál. Uvedl produkt, který zpříjemní jednak práci vám, ale také vašemu elektronickému kamarádovi. Kromě obyčejné měkké podložky pro váš klín navíc za zhruba 1500Kč dostanete i větráček, který se postará o ochlazování počítače. A to stále nekončíme. Když uvážíme, že řada z nás si na notebooku ráda pustí i nějaký ten film, vhod vám jistě přijdou integrované reproduktory. Na notebooku totiž obvykle reproduktory stojí “za starou belu”. Do podložky Logitech asi taky nenacpal high-endové reproduktory (těžko by se tam vůbec vešly), ale už jen při pohledu na jejich velikost můžeme říct, že zvuk z nich bude o třídu kvalitnější. Celé řešení je navíc velmi elegantní a to nejen vytříbenému stylu designerů. Na celý provoz vám bude stačit připojit podložku jedním USB kabelem. Ten se postará jednak o napájení větřáku, druhak o přenos zvuku do reproduktorů.

Lapdesk1


Jestli vás už obtěžuje, nechat se “ohřívat” během práce nebo si stěžujete na nekvalitní zvuk, pak je Logitech Speaker Lapdesk N700 řešením právě pro vás. Otázkou zůstává, zda se vám bude chtít investovat půl druhého tisíce za další “krám do baráku” :).         

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-16:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Tomáš Lacina

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7302 domén 6108 1194

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1600X
Online pracovník: Tomáš Lacina
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1600