Microsoft brzy odhalí novou PC myš s multi-dotykovým senzorem (pod záštitou Magic Mouse od Apple)

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

apple/magic-mouse-hlavni.jpg

Podle dosavadních informací hýřících internetem je téměř jisté, že Micsrosoft pracuje na vývoji nového počítačového myšáka, který rozpozná několik dotyků najednou. Ovšem faktem je, že tato novinka přestala být novinkou úderem října minulého roku, kdy s vícedotykovou myší přišla společnost Apple – Magic Mouse.

Vzhledem k tomu, že Microsoft prozatím nevydal žádné další informace k nové myši, představíme si alespoň její konkurentku, myš Magic Mouse, neboť by měla mít stejné a doufejme, že třeba ještě lepší funkce.

(použití Magic Mouse)

Více o Magic Mouse

Tato myš je založena na výše zmiňovaném principu – rozpoznávání dotyků. Je vyrobena z hliníku a skla, její cena se pohybuje okolo dvou tisíc korun. Vzhledově může příjemně překvapit, neboť na ní nenalezneme žádná tlačítka a na rozdíl od jedné z jejích předchůdkyň (Mighty Mouse) ani srollovací kolečko. Ovšem problém nastává v případě, kdy často používáme více počítačů a tím pádem více myší, podle odborníků je totiž pro někoho dost složité přivyknout k Magic Mouse a naopak.

Parametry

O použitých materiálech k výrobě této myši jsme si již řekli, přejděme  dál. Nevýhodou Magic Mouse je využití dvou AA baterií, díky kterým je i myš poměrně těžká – na rozdíl od ostatních myší. Co se tvaru týče, najdeme více dalších odlišností, například to, že myš je výrazně nižší, než jsme zvyklí.

Myš Magic Mouse od společnosti Apple můžeme pořídit téměř ve všech obchodech s PC příslušenstvím, ale jistě není na škodu počkat, až Microsoft představí svoji konkurenci.

Fotografie nového myšáka od Microsoftu se sice nepodařilo sehnat, ale můžeme shlédnout video, které nabízí Seznam.cz. Naleznete ho ZDE.

Zdroj: Apple.com, Seznam.cz

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-16:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Jakub Turek

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7307 domén 6116 1191

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1600X
Online pracovník: Jakub Turek
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1600