My3D

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

my3d1.jpg

Domnívali jsme se, že troj-rozměrná grafika způsobí velký poprask v zábavním průmyslu. Že si mnoho lidí nenechá ujít příležitost ke sledování 3D filmů z Hollywoodu na japonské televizi v teple domova. Avšak ve skutečnosti reakce spotřebitelů na 3D produkty byla vlažná. Zápasy u pokladny na 3D filmy a fronty na 3D televizory se nekonaly.

Nedávné snahy o vtlačení 3D zobrazení do her se ukázalo jako mnohem lepší nápad. Když Nintendo zahájilo prodej přenosné 3DS herní konzole, nestačilo se divit. V Severní Americe za poslední měsíc zlomila všechny prodejní rekordy. A teď Hasbro, jedna z nejznámějších firem na výrobu hraček a her, vypustila novinku s názvem My3D.

My3d2                   My3d3


Prodává se za 34,99 dolarů. Přitom je to poměrně jednoduché zařízení. Tvoří ho plastová krabička s objektivem na jednom konci. Vypadá to trochu jako View-Master, ale chybí posuvné papírové kolečko s filmovým pásem. Místo toho se jednoduše přitiskne na Váš iPhone nebo iPod touch.

Chcete-li si vyzkoušet hraní her s my3D, můžete stahovat aplikace z App Store od Applu. Všechny aplikace jsou zdarma (zatím) a zahrnují původní videohry, ale také zábavní centrum "my 3D presents", kde se přehrávají krátké ukázky z filmů a televizní pořady.

Pokud byste si prohlíželi jednu z těchto aplikací pouhým okem, tak byste zjistili, že plocha Vašeho iPodu nebo iPhonu se rozdělí na dvě menší obrazovky, z nichž každá zobrazuje pohled na hru, ale My3D kombinuje tyto stereoskopických obrázky tak, že je vnímáme trojrozměrně.

Největším úspěchem je, že 3D vypadá úžasně. Pokud jste jedním z uživatelů novějších zařízení s tzv. sítnicovým displayem, což poskytuje třeba iPhone 4, tak Vám při nastavení vysokého rozlišení ukazuje skutečnou hloubku. My3D je stejně dobrý nebo i lepší než 3D filmy v kině.

My3D se stává opravdovým lákadlem. Hasbro sestavilo dlouhý seznam producentů, včetně Sony, Time Warner, DreamWorks a Imax, kteří budou poskytovat nové videa ke stažení každých pár týdnů.  Apple samozřejmě dává to hlavní ke stáhnutí na iTunes.Ale navzdory všemu co vývojáři my3D udělali skvěle, najdou se i tady nějaké chybičky. Největší je, že můžete dostat “mořskou nemoc“. Je důležité si uvědomit, že způsob, jakým my3D vyplní celé zorné pole, spolu s nutností natočit hlavu a ještě k tomu točit zařízením, což některé hry vyžadují k ovládání, může způsobit nevolnost a jiné problémy. Pokud jste nikdy mořskou nemocí netrpěli, je pravděpodobné, že se Vám to nestane ani teď., ale raději buďte opatrní.

Dlouhé používání My3D je únavné a otravné. A protože to kompletně blokuje periferní vidění, nemůžete dělat nic jiného. ​​Je sice malý, ale zapomeňte na použití někde venku, aniž by jste museli sedět a nevypadali při tom dost podivně.

Sečteno podtrženo, ačkoli je My3D relativně levné, zábavné, podporované některými z největších firem v zábavním průmyslu a nabízí nepopiratelně skvělí zážitek. Tak si nejsem moc jistý, jestli spotřebitelé v tomto produktu najdou něco víc než jen novinku, na kterou se dřív nebo později zapomene. Uvidíme, ale s touto cenou by si My3D mohl najít své příznivce.

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Jakub Turek

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7343 domén 6145 1198

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Jakub Turek
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700