Nová éra Googlu

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

hlavni_10.jpg

Jak už jste možná v několika předcházejících dnech zaregistrovali, na místo ředitele stále se rozvíjející společnosti Google už podruhé ve svém životě zasedl Lawrence Edward Page, zkráceně Larry Page. Stalo se tak z prostého důvodu - bývalý šéf a ostřílený manažer Eric Schmidt se rozhodl odstoupit z vedení firmy, což je změnou, která se v Googlu plánuje už nějakou dobu. Nezbývá tedy nic jiného, než sledovat, jak se bude Google pod staronovým vedením dále vyvíjet.

Larry Page

Lawrence Edward Page se narodil 26. března roku 1973 v americkém Michiganu. Jeho otec, Carl Page, byl vlastníkem titulu Ph.D. v oblasti počítačové vědy a informatiky z místní Michiganské univerzity. Na této univerzitě později také začal vyučovat, stejně tak, jako Larryho matka. I samotný Larry šel svým rodičům příkladem a na výše zmiňovanou univerzitu bez váhání nastoupil a získal zde titul bakaláře, dále ale pokračoval studiem na Stanfordské univerzitě. Postupně dosáhl i titulu Ph.D., stejně, jako jeho otec.

Larrypage2

Larry Page se během svých studií seznámil se Sergeyem Brinem a společně také pracovali na své semestrální práci. Právě při tom se v nich zrodil nápad o založení společnosti Googlu, což později také uskutečnili. Málokdo ale ví, že jejich projekt nejprve nesl název BackRub. Oba dva byli a jsou velmi podnikavými osobami, a tak se není čemu divit, že se už v prvním roce působení vyšplhala hodnota společnosti na téměř neuvěřitelných 80 miliard dolarů.

Eric-schmidt-larry-page-sergey-bri

Novinky v Googlu

Staronový ředitel hned se svým nástupem vymezil několik základních změn. Týkají se zejména zlepšení styku vedení společnosti se zaměstnanci – Larry Page chce mít totiž především přehled o všem, co se v jeho firmě děje. Spolu s tím si také stojí za pravidelnými poradami, které předchozí šéf ve společnosti zrušil. Zároveň se mluví také dost o tom, že by měl Page vrátit firmu více ke kořenům a k původním záměrům, nejedná se ale o přímo potvrzenou informaci.

Zdroj: Živě.cz, en.wikipedia.org

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Patrik Jankov

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7344 domén 6146 1198

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Patrik Jankov
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700