Oblíbené zpravodajské portály

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

uvodni_5.jpg

Pokud patříte do skupiny lidí, kteří se alespoň trochu zajímají o aktuální světové dění, zajisté využíváte služeb některého z četných zpravodajských portálů. Většina z nás ale bude znát jenom jeden nebo dva, takže se dnes pojďme podívat, co vše vlastně můžeme na internetu v této oblasti nalézt. Dnes si představíme zejména čtyři nejpoužívanější:

Novinky.cz

Novinky.cz jsou v podstatě asi nejznámějším a nejčtenějším zpravodajským serverem na českém internetu. Je tomu tak zejména díky propagaci pomocí Seznamu, který má spousta z nás nastavený jako domovskou stránku. Výhodou je, že zde můžeme nalézt opravdu aktuální informace – z České republiky i ze světa. Nechybí ani články týkající se financí, kultury, cestování či bydlení a tudíž si zde každý přijde na své. Jako většina moderních zpravodajských portálů dává uživatelům i možnost samovolně přispívat do rubriky „Vaše zprávy z regionů“.

Novinky-cz

Tn.cz

Tn.cz je zpravodajským portálem televizní stanice Nova. Krom klasických aktualit zde najdeme i odkaz na živá vysílání. Většina ze zpráv je také doplněna krátkou reportáží. Informace vycházejí přímo ze zdrojů televizních novin, proto bychom zde neměli najít nic nepravdivého. Záporem tohoto serveru je ale velké množství reklam, proto působí vcelku nepřehledně.

idnes.cz

iDNES.cz je zpravodajský portál provozovaný společností MAFRA, a. s (vydavatelství deníku Mladá fronta DNES). Web se nachází v provozu od roku 1998 a měsíčně jej navštíví více, než tři miliony čtenářů. Můžeme zde objevit i články z tištěné Mladé fronty DNES. Příbuzným serverem je také blog.idnes.cz, kde můžete sami přispívat svou tvorbou. Pokud se Vám bude dařit, je možné, že získáte i nějaký ten honorář.

Pocasi-idnes-cz

Lidovky.cz

Lidovky.cz patří také do skupiny těch portálů, které jsou vázány na nějakou tištěnou podobu – zde tedy právě na Lidové noviny. Můžeme zde nalézt velmi podrobné informace o České republice, Češích v zahraničí a vztahů mezi Českem a ostatními zeměmi. Největší část zde zahrnují především aktuality z české politiky a zdravotnictví.

Zpravodajských portálů je na českém internetu opravdu mnoho a čtyři výše uvedené patří mezi ty nejčtenější. To ovšem neznamená, že by ostatní byly špatné. Pokud se budete například zajímat především o dění ve vašem kraji, není nic lepšího, než nahlédnout na stránku příslušného deníku (Rokycanský deník, Svitavský deník, apod.) Jejich přehled můžete nalézt zde.

Zdroj: cs.wikipedia.cz, Lidovky.cz, idnes.cz, Novinky.cz, Tn.cz

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-16:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7144 domén 5976 1168

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 553 810 250 (PO-PÁ 8:00-16:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1600X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 553 810 250
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1600