Oracle kupuje Secerno

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

oracle-logo.jpg

Oracle v úterý řekl, že koupil výrobce databázových firewallů firmu Secerno. Tímto krokem chce proniknout do vývoje a přinést nový design databázových firewallů a pomoct tak uživatelům k lepšímu zabezpečení svých databází. DaraWall firewall od firmy Secerno je stavěn jak pro Oracle tak ne-Oracle databáze, analyzuje jak je k databázím přistupováno a umožňuje administrátorům nastavit bezpečnostní politiku pro kontrolu těchto přístupů.

Ochrana

Využitím aktivního monitorováni může firewall detekovat a blokovat všechny podezřelé přístupy k databázi. Secerno nabídlo zprávu auditní společnosti, aby ujistila veřejnost, že všechny aspekty firewallu jsou v souladu se standardy a firewall je spolehlivý.

Kombinace bezpečnostních prvků

Se zaměřením na bezpečnost samotného firewallu dokázalo Secerno konkurovat firmám jako Imperva nebo Guardium (odkoupeno IBM v prosinci 2009). Oracle vidí koupi jako možnost zkombinovat jeho vlastní bezpečnostní produkt s DataWallem od firmy Secerno, tak aby si byl jistý bezpečností svých uživatelů.

Proč koupili?

"Koupě Secerna je přímou odpovědí na zvyšující se ohlasy klientů ohledně těchto mnohdy opomínaných bezpečnostních problémech". Řekl Andrew Mendelsohn, více prezident "Oracle Database Server Technologies" ve svém prohlášení. "Databázový firewall firmy Secerno jedná jako první linie obrany proti externím ohrožením a neautorizovanýmí přístupy a vytváří tak ochranný perimetr okolo Oracle a ne-Oracle databází".

Cena celé transakce nebyla zveřejněná.

 

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Tomáš Lacina

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7343 domén 6154 1189

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Tomáš Lacina
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700