Pomůžeme Vám zvýšit návštěvnost webu!

« zpět na JavaServer Page a Serverlety


Banan.cz webhosting pro vás připravil jedinečnou akci: našim stávajícím klientům nabízíme službu registrace do katalogů se slevou 40% - za službu nyní zaplatíte pouze 270 Kč bez DPH.

Proč registrovat do katalogů?


Registrace do katalogů je efektivním způsobem, jak navýšit návštěvnost svých stránek - a je jedno, zda jde o stránky velké firmy či domácího kutila nebo zahrádkáře. Již bezmála tisíc spokojených klientů využilo této služby a vy se k nim nyní můžete přidat a dosáhnout zviditelnění Vašeho webu na internetu. Jste-li již náš klient, službu můžete za zvýhodněnou cenu 270 Kč objednat prostřednictvím e-mailové adresy katalogy@banan.cz.

Navstevnost

Do kterých katalogů registrujeme?


V rámci úpravy služby jsme pro Vás rozšířili nabídku katalogů - Vaše stránky budou zaregistrovány do devíti nejvýznamnějších katalogových služeb na českém internetu. Zařazení do většího množství katalogů usnadní uživatelům vyhledat právě Váš web.

 

Síť B2m.cz – tato síť zahrnuje hned 25 katalogů – to již rozhodně napomůže obecnému povědomí o vaší webové prezentaci a o celé firmě vůbec.


Najisto.cz – katalog jež vznikl spojením hned dvou gigantů českého internetu – firem Atlas.cz a Centrum.cz – to již je solidní záruka návštěvnosti.

Firmy.cz – katalog, jež obsahuje na půl milionu firem a institucí a patří společnosti Seznam.cz. Registrace zde je takřka nutností pro každého, kdo to se svou webovou prezentací myslí alespoň trochu vážně.

Topkontakt.cz – není náhodou, že již přes tři sta tisíc firem využívá služeb katalogu populárního zpravodajského serveru iDnes.cz. Proto rozhodně nemůže chybět v naší službě.

Katalogfirem.cz – systém, jež spojuje obchodní partnery, firmy, klienty a spotřebitele. I díky tomuto katalogu se jednoduše zviditelníte.

Seznam.cz – Nejstarší a nejznámější vyhledávací katalog u nás, který slaví již třináct let své existence. Když nejste registrovaní na Seznamu, jako kdybyste nebyli.

Jyxo.cz – Moderní a vysoce oblíbený fulltextový vyhledávač s rozsáhlou databází, která je každodenně aktualizována.

Profi-katalog.cz - katalog ručně tříděných www stránek, je dokonale indexovaný, což z něj dělá ideální pomůcku pro vyšší návštěvnost a pozici ve vyhledávačích.

Hledat.cz
– další oblíbený katalog - o jeho popularitě vypovídá i 150 tisíc registrovaných stránek a sta tisíce návštěv každý týden.

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6684 domén 5601 1083

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800