Pozlacený smartphone od Nokie

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

banan/img/nokia-oro-gold-color.jpg

Je tady další zlatý výstřelek od Nokie. Nese název Nokia Oro a je pokryta netradičně 18 karátovým zlatem, zadní kryt je pokryt kůží a na jednom místě je dokonce safírový křišťál, nahrazující hlavní tlačítko pro vstup do menu. Cena tak stoupla takřka o čtyřnásobek původní ceny za nezlatý výrobek a je patrné, že jen tak někdo si jej dovolit nemůže. Nokia Oro je Nokie C7 a při své oblíbenosti se Finský velkoprodejce rozhodl vydat ji ve zaltém kabátě.

Celkem jsou k dispozici 2 druhy, světlá a tmavá. Chcete-li překypovat bujností, výlučnosti, Nokia dala tomuto nádhernému telefonu safírový krystal, který zdobí klávesu "Home", která slouží pro vstup do menu, který je také odolný proti poškrábání, kůži pokrývající zadní kryt telefonu dodala společnost Bridge of Weir Leather. Spolu s použitím zlata, Nokia také nabízí svým uživatelům pozlacený, bezdrátový Nokia Bluetooth headset se kterým můžete bez problémů telefonovat v autě.

Nokia-oro-gold-color_2

Black-nokia-oro-1

Co se technických detailů týče, Nokia Oro nabízí 8MP fotoaparát s dvojitým LED bleskem a možností nahrávání videa v HD kvlaitě. Oro přichází s nejnovějším operačním systémem od Nokie - Symbian Anna a působivé 8 GB vnitřní paměti, která může být dále upgradována na 32 GB pomocí paměťové karty microSD. Kromě těchto napínavých prvích, Nokia Oro disponuje nadále standardními technologiemi jako wifi, Bluetooth 3.0, microUSB, 3,5 mm audio jackem a 3,5 "AMOLED displejem, který je podobný displeji OLED. Nokia Oro Očekává se, že narazí na trhy v Evropě a Asii, ve třetím čtvrtletí tohoto roku a bude stát kolem 1.126 dolarů bez daní a dotací.

„S Nokia Oro jsme vytvořili chytrý telefon, který je potěšením držet v ruce i používat. Platí to jak o přístroji samotném, tak o jeho prodejním balení. Nokia Oro je výjimečnou kombinací jemné řemeslné práce a pečlivě zvolených exkluzivních materiálů. Model Oro byl vytvořen s vášní pro detail, ať již jde o jednotlivé zlaté prvky, tlačítko pro vstup do menu ze safírového křišťálu nebo o ručně potažený kožený zadní kryt.“ Řekl Alessandro Lamanna, viceprezident pro marketing společnosti Nokia. 

Pozlacená Nokie by se měla prodávat u nás v létě s novým systémem Symbian Anna. Nokia Oro není první vyšperkovaný mobilní telefon od Nokie, vzpomeňme například Nokii 6700 Classic Gold (vlevo) či Nokii 8800 Gold Arte (vpravo)Nokia-8800-gold-arte-01

Nokia-6700-classic-gold-01


Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Patrik Jankov

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7352 domén 6152 1200

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Patrik Jankov
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700