Řada Bamboo od Asusu má nový desing

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

hlavni_4.jpg

Možná jste už před rokem či více zaregistrovali, že na počítačovém trhu můžeme objevit notebooky značky Asus v dřevěném (bambusovém) provedení. Ale není příliš dlouho tomu, co Asus svoji kolekci opět obnovil. Jmenuje se jako obvykle řada Bamboo a na první pohled je jasné, že se jedná o notebooky se špičkovým desingem.

Připomeňme si ale ještě na chvilku starou řadu bambusových notebooků. Jak můžete vidět na obrázku, desing nebyl příliš propracovaný a zkrátka šlo jen o to, že tam nějaké to dřevo bylo. Ale i tak byl vcelku pěkný a až v porovnání s novými notebooky Bamboo můžeme hledat nedokonalosti.

1_3

Když se oproti tomu zadíváte na některý z nové generace bambusových notebooků, můžete si všimnout mnohem působivějšího a i poněkud luxusnějšího provedení. A i kdyby nešlo jen o vzhled.. proč vlastně notebook ze řady Bamboo?

2_3

Vysoký výkon

Pokud chcete notebook, který bude skutečně slušně „pracovat“, řada Bamboo je tím správným krokem. Energetická činnost těchto notebooků je totiž posílena rovnou dvěmi technologiemi. Jako první si představíme ASUS Super Hybrid Engine, což je zařízení, které monitoruje zatížení procesoru tak, aby bylo vždy optimální vzhledem k aktuálně prováděné úloze. Druhou z těchto technologií je NVIDIA Optimus – ta pro změnu přepíná mezi samostatnou grafickou kartou a integrovaným grafickým jádrem v závislosti na zatížení systému. Tyto dvě chytré technologie tedy snižují spotřebu energie a zároveň zvyšují výdrž.

Pár dalších informací

Podle údajů uvedených společností Asus je bambus v podstatě jedním z nejrychleji obnovitelných přírodních zdrojů, což znamená, že výroba těchto notebooků v podstatě nemá žádný velký vliv na životní prostředí.

Jako další z vychytávek se může mimo jiné jevit technologie ASUS Splendid Video Intelligence, která automaticky upravuje ostrost, barvy a další parametry obrazu.

3_3

Pokud se rozhodnete zakoupit některý z notebooků řady Asus Bamboo, počítat samozřejmě můžete s operačním systémem Windows 7. Dále tyto notebooky vlastní poměrně nové USB 3.0, které se zatím příliš nevyskytuje. (Ale najdeme zde i klasické USB 2.0 a to rovnou dvakrát.) Rozhodně nechybí ani webová kamera (2,0 megapixelů) či propracovaná čtečka karet. Notebook pořídíte zhruba od 25 tisíc korun ve většině kamenných i internetových obchodech.

Zdroj: www.asus.cz

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Tomáš Lacina

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7343 domén 6154 1189

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Tomáš Lacina
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700