Robotický vysavač Ecovacs D58

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

Již několik pár dnů je na našem trhu novinka ze světa vysavačů, tzv. robotické vysavače, které vysávají za nás. Dá se říci, že se s nimi doslova roztrhl pytel.

Popis

Střed horní části je vybaven krytem skrývajícím nádobku na nečistoty. Nad ním najdete malý displej a pět tlačítek. Na opačné straně tlačítko pro odblokování krytu nádobky na nečistoty. Při pohledu zespodu zaujmou dva kartáče. Sběrací kartáček přihrnuje nečistoty pod vysavač a rotační kartáč má úkol pročesávat vlas na kobercích a vyhánět z něj nečistoty. Dvě odpružená pohonná a jedno stabilizační kolečko se starají o pohon a hladký pohyb vysavače. Přístroj je opatřen řadou senzorů proti nárazu a samozřejmě své funkčnosti.

Jak to vlastně funguje?

Každý vysavač má v sobě systém, který podporuje více variant úklidu, vysavač může jezdit do spirály, či chaoticky pobíhat po obýváku a nebo jet podél stěn. Avšak překážky jako schody, nepořádek na zemi kvůli

sým rozměrům vyřešit neumí. Většina vysavačů je vysoká kolem 10 cm, takže se nevejde většinou pod gauč a překoná překážky vysoké pouze 1,5 cm takže si nekoupíte clupatý koberec, jinak se tam zachytne robotický vysavač jako do pasti. K vysavačům Ecovacs existuje navíc bariéra neboli zeď která vytváří virtuální prostor. Virtuální zeď slouží k dočasnému vymezení prostoru vysávání pomocí dvou čidel a infračerveného paprsku, který zabraňuje vysavači ve vjezdu do vybraného prostoru.

Pomocník Ecovacs podporuje program antibakteriální čištění. Po ukončení programu úklidu sám zajede do své dokovací stanice kde se také nabije. Pokud by jste však chtěli vysávat a vysavač by byl ve stavu těsně před vybitím, zajede si sám do dokovací stanice a nabije se. Navíc sám pozná kdy by se měl nabít aby nezůstal vypnut uprostřed vysávání.

Antibakteriální funkce Ag+ zabraňuje růstu a množení mikroorganismů. Na povrch je nanesena vrstva kladně nabitých zeď, které je známo svým antibakteriálním účinkem. Magnetická páska trvale vymezuje robotovi prostor pro vysávání. Lze ji umístit na podlahu i pod koberec a pro její delší životnost je v příslušenství dodáván magnetizér.


Technické parametry Ecovasc D54

Příkon: 30 W
Filtrace: 0,4 l nádobka + filtr antibakteriální
Maximální doba provozu / nabíjení: 45 min / 5 hod
Napájení: akumulátor NiMH 14,4 V 1,8 Ah
nabíjecí stanice 230V
Rozměry vysavač / dokovací stanice (švh): 32,5 x 9,5 x 33,5 / 
34,5 x 15,5 x 33,5 cm
Hmotnost: 3 kg
Doporučená maloobchodní cena: 8.990 Kč, e-Proton 6.990 Kč

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-16:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7144 domén 5976 1168

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 553 810 250 (PO-PÁ 8:00-16:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1600X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 553 810 250
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1600