Samsung pracuje na Android TV.

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

samsung.jpg

Samsung vyrábí více televizí než kdokoli na světě a společnost má patrně zájem o uvedení operačního systému Google Android do některých těchto TV. Časopis Korea Herald v pondělí uvedl to, že vedoucí Samsungu, který nechtěl být jmenován řekl, že firma uvažuje a uvedení "Google TV" s Androidem.

Možnost se testuje

"Uvažujeme o vývoji "Google TV". Pravě testuje obchodní proveditelnost této možnosti." Řekl dále. Mít Android na TV je další cesta jak umožnit zařízení připojení na internet a stahování widgetů jako Youtube, počasí, akcie a všech dalších aplikací, které jsou dostupné v obchodu s Android aplikacemi. Trend kupování televizí s internetovým připojením, umožňující stahování widgetů roste. TV výrobci jako Samsung, Panasonic, Vizio a další buď vyvinuli svůj vlastní TV systém nebo využívali softwaru třetích stran. Využití Androidu by pravděpodobně nejlevnější ze všech, protože jak víme systém Android je open-source znamenající to, že TV výrobci stráví více času na hardwaru a nebudou muset strávit tak moc času prací na softwaru.

Výhody?

Navíc Android má rostoucí trh aplikací třetí strany, takže si zákazníci budou moci nakoupit nové a nové widgety nezáležíc na TV výrobci až tento software dodá, software jako Twitter, Facebook, Youtube a další. Je zajímavé, že Samsung přemýšlí o práci s Adroidem ihned po té co ne ani před měsícem Sony a Intel oznámili, že spolupracují s Googlem na set-top boxech a televizích založených na Androidu. Samsung očekává, že první televize vyjdou později tohoto roku. Samsung momentálně používá Android na některých jeho smartphonech, jako Samsung Moment. Přesto, že byl systém zatím převážně potvrzen pro zařízení do 3palců, některé firmy vyrábějící hardware našli jeho využití i na velkých obrazovkách. Jsou zde 10.1 palcové Netbooky běžící s Androidem i pár tabletů. Dell pracuje na 5ti palcovém tabletu. Ale Samsung vyrobil 38 milionů televizí v roce 2009. Když Samsung přistoupí k využívání Androidu na jeho televizích, zvýší se tím jenom pozice Google v jeho "rozletu".

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Patrik Jankov

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7344 domén 6146 1198

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Patrik Jankov
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700