Souboj Titánů

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

google_7.jpg

V USA mají zřejmě rádi soudní spory, proto je tu další. Nyní stojí před soudem samotné spojené státy :-) Ale k tomu se dostaneme až v závěru. Nyní se podívejme, jak dvě z největších společností světa bojují o svá postavení.

„Google tažení“ stále pokračuje

Je to pomalu na denním pořádku, stále se dozvídáme kam se Google snaží protlačit, které pole ve světě IT vyhrál pro sebe… rychlost průbojnosti této firmy je opravdu blesku rychlá. Dnes se podíváme na pole zvané „Office“. Microsoft se svým „Officem“ se prakticky nemusel bát konkurence protože „Free konkurenti“ jako například projekt Open Office jsou stále velmi opomíjené a využívané spíše v domácnostech. Placené alternativy jako Ashampoo už asi není potřeba komentovat vůbec. Není divu, že od té doby co Google nabízí svá „Google Apps“ je v tomto odvětví trošku rozruch.

Office_2

Microsoft ale říká-„Google se podobá leda Microsoftu před dvaceti lety“. Podle něho jsou produkty Googlu neúplné a málo bezpečné. Microsoft spustil Office 365 což je on-line verze jeho Office. Je pravdou, že 40 Euro ročně za celý balík aplikací od Googlu není zrovna málo. Proto si myslím, že se lidé z Redmondu nemusí obávat tak moc. Na druhou stranu tu je úspěch Googlu-US General Services Administration která oznámila přechod 15-ti tisíců jejich zaměstnanců na Gmail a Google Apps. Ovšem i přes toto například v Kalifornii stát rozhodl, že produkty Googlu nesplňují její požadavky na funkce a bezpečnost.

Apps

A na závěr žalujeme USA

Jsme u konce a nyní slibovaná žaloba samotného státu. Společnost Google žaluje spojené státy americké, že při výběru IT řešení dává přednost Redmondu než lidem z Mountain View, které téměř ignoruje.

Usa_2

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-16:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Jakub Turek

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7307 domén 6116 1191

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1600X
Online pracovník: Jakub Turek
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1600