Torrentoví klienti - stačí si jen vybrat

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

internet/img/toreent-logo1.jpg

Každý si jistě toužil stáhnout, ať už legálně či nelegálně, nějaký film, hudbu, operační systém nebo jiné  aplikace či dokumenty. Ty jsou uloženy v různých sítích a jednou z nich i tzv.  Torrentová síť. V našem seriálu si ukážeme pár takových prográmků a možná si mezi nimi vyberete i vy.

V prvním díle našeho seriálu si ukážeme malý, výkonný a funkcemi ověnčený program µTorrent. Nabízí veškeré možnosti jako jeho větší konkurenti a leckdy je i předčí. Kvůli jeho vlastnostem můžeme bez obav tvrdit "Já jsem  malý, ale šikovný!".

Utore

V druhém díle si představíme velmi oblíbeného torrentového klienta s názvem Azureus Vuze. Tento torrentový  klient se může pochlubit velmi přívětivým uživatelským rozhraním, jelikož je naprogramován v Javě má, ale i  malinko větší nároky než konkurence. Ovšem jeho nezvratnou výhodou je zejména SDÍLENÍ VIDEA.

Zaba2

V dalším již třetím díle si představíme velmi jednoduchého a rychlého klienta. Je jím BitComet. Tento klient je jak už jsem řekl velmi jednoduchý a neoplývá zbytečnými funkcemi, což ocení zejména začínající uživatele sítě.

Další na řadu přijde Bitspirit. Je určen výhradně pro uživatele Windows. Což může hrát v jeho neprospěch. Je to velmi rychlý klient, který bohužel nepodporuje češtinu. Ovšem pokročilý uživatel nebude mít žádný problém v  používání.

Bitcomet

Posledním dnes publikovaným torrent klientem bude Bitlord. Bitlord je stejně jako jeho kolega Bitspirit napsán  v jazyce C++ což ho zase předurčuje pouze k použití na systémech Windows. Oba programy se od sebe moc neliší.  Bitlord ovšem potřebuje ke svému provozu pouze minimální požadavky, a komunikuje s uživatelem česky. Očaruje i  začátečníky svou rychlostí a jednoduchostí.

Prvni-torrr

Co je co ?

Torrent - je malý soubor s příponou .torrent, který obsahuje všechny potřebné informace ke stažení. To znamená  že obsahuje názvy a velikosti souborů, i cestu odkud stahovat.

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-16:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Jakub Turek

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7307 domén 6116 1191

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1600X
Online pracovník: Jakub Turek
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1600