Twitter opravuje bezpečnostní chybu

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

twitter-bird.jpg

Pro všechny "Twitteráky", kteří se vztekali kvůli ztrátě svých "followerů" dnes ráno, již se nemusíte strachovat, jsou zpět.

Inženýři Twitteru opravili chybu, která si dělala nepořádek s "followery" uživatelů. Kvůli opravě problému, Inženýři Twitteru museli resetovat uživatelské "followers/following" chvilkově na nulu, uvedl status update Twitteru.

Twitter v pořádku, řešení.

Microblogovací web se zdál být okolo 6ti hodin večer již zcela v pořádku. "Identifikovali a vyřešili jsme bug, který umožňoval uživatelům donutit uživatele, aby jej následovali", řekl Twitter. "Momentálně pracujeme na vrácení všech problémů, které tato chyba způsobila, na původní stav." Problém začal bugem, který umožnil členům přidat "followery" pouhým natweetovaním "accept" následovaného znakem "@" a něčím logonem. Společnost nespecifikovala, kolik uživatelů bylo zasaženo. Problém způsobil zahlcení "blogosphery" během pondělního večera. 5 z 10 nejžhavějších témat webu byly o tomto problému. Dan Olds řekl, že rychlá odpověď Twitteru nebyla překvapůjící. "Co opravdu vidíme na tomto problému je to, že pro každý daný nástroj ať už je to Twitter, Facebook nebo jiná stránka, jsou zdě "hard-core" uživatelé, kteří se zajímají hodně o každý problém, změnay, přerušení", říka Olds. "Tito lidé jsou velmi hlasití a názorovití, stojí si za svým a chtějí rychlé řešení."

 

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Patrik Jankov

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7352 domén 6152 1200

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Patrik Jankov
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700