Youtube - škola autorského práva

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

banan/img/youtubecopyright1.jpg

Společnost Google spustila nový vzdělávací systém k tomu, aby uživatelé porozumněli YouTube autorským právům. Společnost vydala nový výukový program o autorských právech, copyright -  pomocné centrum, a vylepšená pravidla proti narušování autorských práv pachateli. Pokud YouTube obdrží oznámení o ochraně autorských práv po uploadovaní jednoho z vašich videí, budete nuceni navštívit YouTube Copyright school (Škola autorského práva). To znamená, že budete muset sledovat tutoriál a projít kvíz, než budete moci nahrát více obsahu na YouTube.

Video:(Níže pod videem je odkaz na hlavní stránku Copyright school. Pro zapnutí českých titulku klikněte na tlačítko Cc po stisknutí tlačítka pro přehrávání.)

 

http://www.youtube.com/copyright_school

Zásadní změny se ale odehrají jen pro vlastníky nahraných videí. Nově budou muset „absolvovat“ školu YouTube Copyright zahrnující tutoriál o autorských právech a závěrečný test. Úspěšné zakončení školy jim zajistí možnost pokračovat v nahrávání videí, pokud na některé jejich video přijde oznámení o porušení autorských práv. Do akce se dostane také bodový systém. Ten funguje tak, že pokud uživatel dostane tři ohlášení, jeho účet bude zablokován. Lidé z YouTube ale budou při udělování zákazu soudit i podle počtu kladně hodnocených videí. Celkový záměr nového systému je rozšířit v uživatelské komunitě povědomí o problematice zneužívání autorských práv, především co se týče nahrávání různých videí na internet.


YouTube se domnívá, že je povinností uživatele zjistit, zda on nebo ona má práva pro určitý obsah před nahráním na server YouTube. Pokud si nejste jisti svými právy, nebo zda je konkrétní užití obsahu je legální podle místních zákonů, YouTube doporučuje kontaktovat kvalifikovaného právníka autorských práv.

Main
"YouTube je i nadále odhodlána chránit originální tvůrčí díla, ať již vytvořené samotným umělcem nebo tzv. "rádoby" umělcem," mluvčí YouTube uvedl v prohlášení. "Aby se toto dalo realizovat, tvrdě jsme pracovali na výkonných nástrojích pro vlastníky autorských práv, a zároveň abychom také podpořili "správné chování" od našich uživatelů."

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Jakub Turek

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7343 domén 6145 1198

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Jakub Turek
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700