iPad má vlastní postel

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

Počítačový tablet iPad získává sympatie mnoha fanoušků. To má za následek rozšíření "ukousnutého jablka" do branže stolařství. Ti co vyrábí pouzdra, externí klávesnice, dokovací stanice a podivné stojánky. Věřte nebo ne, nově je však možné k iPadu připojit i luxusní manželskou postel.

Je k dispozici ve více než 200 módních barev, to aby se hodila do každé vaší ložnice - udává výrobce.

Tato luxusní postýlka pochází z Holandska a jmenuje se iCon. Designeři samozřejmě nemohli vyrobit jen tak ledajakou postel. iCon je vybavena polohovacím mechanizmem pro pohodlnější spaní. Postel je z velké části obalena kúží, včetně nočních stolků na obou stranách.

Co nás ale na první pohled zaujme je elegantní umístění vašeho polovodičového miláčka. V čele postele jsou zabodované dvě dokovací stanice pro iPad které disponují konektory pro internetové připojení.

V dokovací stanici se iPad, nebo jiné zařízení od Applu, nabíjí a dokonce dokáže velice obstojně přehrávat hudbu i videa díky vestavěnému audiosystému s prostorovým zvukem. Ten je tvořen čtyřmi reproduktory a subwooferem s celkovým výkonem 250 wattů.

Pokud se Vám tento pelíšek líbí, tak si můžete na stránkaách www.hollandiainternational.com tuto jedinečnou postel objednat za 20 000 dolarů, tedy necelých 350 tisíc korun.

Z používání iPADu před spaním prý budeme šílet

Odborníci však mají jiný názor na tento elektronický skvost. Podotýkají, že umístění iPadu "u hlavy" není zas tak nejlepší nápad. Odborníci, jako je Yan-Go říká, že blízkost světla našeho obličeje může inhibovat sekreci melatoninu, tj. relaxační chemická látka, která vám pomáhá usnout. Stručně řečeno, jsme naprogramovaní tak, abychom usnuli, když je tma a probudili se, když svítá. Když se podíváte na jasný zdroj světla, vaše mysl má tendenci zůstat vzhůru a čím blíže je světlo u Vašeho okolí a intenzivněji jej tedy vnímáme, tím silnější účinek na nespavost může být.

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Jakub Turek

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7344 domén 6146 1198

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Jakub Turek
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700