iPhone 4 konečně v ČR

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

mobily/overview-hero2-20100611.png

Už nějakou dobu se sice mluví o novém iPhonu od Applu, ovšem až nyní tento malý „zázrak“ dorazil přímo k nám. Multimediální telefon iPhone 4 prozatím nabídne něco okolo patnácti internetových obchodů, část z nich má přístroj už skladem.

Kde koupit iPhone4 už dnes?

Už od pátku 20.srpna má tento telefon na skladě nákupní galerie Mall.cz. Na tomto e-shopu je možné iPhone objednat či vyzvednout na prodejně v Holešovicích nebo Počernicích. Mezi další časně zásobované  obchody patří například Korunka.cz, Hypermobil či A-Z elektro.

Cena nového iPhonu se ve výše zmiňovaných obchodech pohybuje od 20 do 29 tisích korun ve verzi s 32GB. Naopak u operátorů cena výrazně klesne a u dotovaného přístroje spadne až pod deset tisíc korun.

Při plánování koupě počítejme také s tím, že počet přístrojů je značně omezený a v první várce dostane většina obchodů méně, než stovku přístrojů. U operátorů se počet kusů poněkud zvedne a dostaneme se tak až do řádu tisíců. Krom toho někteří z operátorů nabízí i výhodou možnost registrace předem, čímž si snadno zajistíte, že na vás telefon rozhodně zbyde. Pokud tak chcete učinit, obrátit se můžete na Vodafon či Telefónicu O2.  To vše samozřejmě prostřednictvím internetu a to na serveru: www.cz.o2.com/iphone4 nebo www.vodafone.cz/iphone4. Důležité je i připomenutí, že se můžete registrovat bez ohledu na vašeho operátora.

A co je vůbec na iPhonu 4 nového…?

iPhone 4 se spolehlivě může zařadit mezi to nejvýkonnější, co je v tého době možné koupit a to díky tomu, že vlastní procesor A4, který je taktován na jeden gigahertz. Co se týče displeje, vyšší rozlišení momentálně nikde nenajdete. Do skupiny vylepšených prvků na přístroji se dostala i kamera a krom toho nabídne iPhone 4 dva fotoaparáty – jeden klasický a druhý vpředu, sloužící k videohovorům.

Novinku zvanou iPhone4 jistě není třeba více představovat, neboť  je jeho popisem zaplněna spousta internetových serverů. A tak nezbývá nic jiného, než případným zájemcům popřát příjemnou a hlavně výhodnou koupi. :-)

Zdroj: Novinky.cz, Apple.com

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6684 domén 5601 1083

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800