iPhone4 a opakovaný problém s časem

« zpět na JavaServer Page a Serverlety

banan/img/typophone-4-by-angelman8.jpg

Američtí uživatelé byli nemilé překvapení když se měnil čas v noci na neděli. Čas se měl posunout na letní, tedy o hodinu dopředu, avšak namísto toho se posunul o hodinu zpět. Stížností lidí poté probudily veliký rozruch. Není to však poprvé co měl iPhone, oblíbenec mezi smartphony, výpadky týkající se času.

Na nový rok 2011 se stalo to, že po přičtení dalšího roku se po silvestru vypnulo zvonění u budíku, další závada byla také na podzim, kdy se hodiny měli posunout o hodinu zpět na zimní čas. 

Lidé jsou znepokojeni a internet se plní stížnostmi...

Nejsem si jistá, co se stalo, ale můj kalendář na iPhone 4 IOS 4,2 je úplně špatně. Všechny mé schůzky jsou nyní o 12 hodin dopředu. Snažila jsem se to napravit tím, že vejdu do Nastavení - Obecné & Mail, kontakt .. A vyzkoušeli všechny jiné možnosti, ale nic se nezdá dost dobré pro vyřešení problému. 


Tato závažná chyba se však netýka pouze iPhonů ale i jiných produktů firmy Apple. Například přehrávačů iPod Touch a počítačových tabletů iPad. Společnost se zatím k těmto závažným chybám nevyjádřila.

Na internetu se objevují na různých fórech diskuze o tom jak tento problím napravit avšak většinou je to jen zoufalý nápad.

Můj iPhone zobrazuje špatný čas, ale když se dívám na hodiny v nastavení, je čas správný. Pouze je špatně zobrazován. Jak to napravím? 

 

Iphone-date-time1

Zkus Nastavení->Obecné nastavení->Datum a čas-> nastavovat automaticky - Vypnout. Poté zvol časové pásmo a zadej svou polohu. Iphonecoverage

Kolem června 2010 se objevila chyba, ale né tolik závažná, kdy iPhone 4 údajně ztrácel signál, pokud ho držíte za kovovou prostřední část. Někteří majitelé iPhone 4 si přiložili a řekli, že iPhone 4 nejen ztrácí signál, ale poté také klesá kvalita hovorů a hovory vypadávají.

Tuto zprávu je však dobré brát s rezervou. iPhone sice ztrácí čárky signálu na displeji ale na kvalitě hovoru to znát není.

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-16:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Jakub Turek

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7307 domén 6116 1191

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1600X
Online pracovník: Jakub Turek
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1600