Nová E7 od Nokie je za dveřmi

« zpět na MOBILY

n7.png

Dost možná jste zaregistrovali, že těsně před Vánoci měla být na trh uvedena novinka od Nokie – vlajkový model E7. Je možné, že společnost chce zkrátka úspěšně započít nový rok – tento telefon se k nám totiž dostane na začátku ledna. Pojďme se tedy podívat, co nám lednový výrobek od Nokia přinese a zda se vůbec máme na co těšit.

Jako obvykle se už teď nový mobil setkává s kritikou. Nejčastěji můžeme slyšet, že je zkrátka příliš velký. Ale není se čemu divit, protože bylo třeba hodně místa pro kvalitně provedenou klávesnici  QWERTZ. Myslím si, že se skutečně povedla – a na rozdíl od modelu N8 je výsuvná.

Vzhled a základní funkce

Po designové stránce bychom sice mohli nový mobil pochválit, ale na druhou stranu je třeba říci, že se E7 vzhledem řadí mezi klasické modely a ničím příliš neohromí. Na zadní straně telefonu nalezneme vestavěný fotoaparát s osmi megapixely a xenonovým bleskem, videa prý natáčí velmi kvalitně a ve vysokém rozlišení. Přední stranu telefonu plně tvoří velký 3,5 palcový displej s rozlišením 360x640 obrazových bodů. Důležitá je zde také zmínka o tom, že Nokia E7 používá operační systém Symbian.

Nokia-e7-green-horizontal-755x512

Pro koho je Nokie E7?

Model E7 ocení zejména lidé zahlcení prací, protože se projevuje jako vynikající pomocník v kanceláři i na cestách. Vlastní mapi Ovi a GPS, které samozřejmě nechybí hlasové pokyny. Telefon také slouží jako dobrý diář a kalendář, který lze snadno synchronizovat s počítačovou aplikací Microsoft Outlook. Mimo jiné zde nalezneme i aplikace, které mohou ochránit vaše data v případě odcizení telefonu, takže se může zdát, že Nokia myslí opravdu na všechno.

Nokia-e7-blue-back-755x512

Shrnutí

Společnost Nokia každou chvíli přichází s originálními mobilními telefony, stejně, jako ostatní firmy. Není se tak snad už ani čemu divit, že uživatele telefonů tento ani jiný model příliš nadchnout nemusí, neboť nabídka je opravdu široká a každý by rád to nejlepší. Pokud se ale rozhodnete do modelu E7 od Nokie investovat, rozhodně neprohloupíte. Pro běžnou práci a kancelářské užití je naprosto ideální. Na trhu ho naleznete na začátku ledna, cena se bude pohybovat kolem 13 tisíc korun a zakoupit půjde v pěti barevných variantách.

Zdroj: Nokia.cz

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Tomáš Lacina

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7405 domén 6187 1218

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Tomáš Lacina
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700