Nový mobil od Samsungu

« zpět na MOBILY

1_5.jpg

Jak už to v poslední době bývá zvykem, mnohé společnosti se snaží vymyslet co nejlepší konkurenci pro iPhone od Applu. Tentokrát se svým výrobkem přichází Samsung, který vyvinul jeden z nejtenčích a nejvýkonnějších smartphonů na světě. Jmenuje se Galaxy S II a byl nedávno představen na největším veletrhu mobilních technologií – na Mobile World Congress.

Vybavení

Na začátek je třeba říci, že Samsung Galaxy S II toho umí rozhodně o dost více, než jeho předchůdce. Vlastní dvoujádrový procesor Samsung Exynos  s taktem 1 GHz a jeho fotoaparát (má 8Mpx a nově je k němu přidán LED blesk) umí natáčet Full HD video. Operačním systémem je zde Android ve verzi 2.3. Novinkou se stal také velmi kvalitní displej Super AMOLED+, který byl sice zachován ve stejném rozlišení (480 × 800 bodů), ale přibyla nově pentile matice Real Stripe, která zabraňuje našim očím vnímat přechody mezi jednotlivými body. Telefon je možné zakoupit s pamětí 16 nebo 32GB a jeho rozměry jsou neuvěřitelných 125 × 66 × 8,5 mm. Váží zhruba 116 g, což také není vůbec špatné.

2_3

Krom spousty technických vylepšení se v telefonu objeví i řada nových služeb. Mezi ně patří třeba Readers Hub, sloužící pro pohodlné stahování knih a časopisů.

Design

Vzhled Samsungu Galaxy S II je vcelku jednoduchý a elegantní. Největší část pochopitelně zabírá působivý displej, kterým se jen tak nějaký telefon pyšnit nemůže. Kryt telefonu je vyroben z mírně hrubého plastu, tím se také liší od minulé verze. Opačně je to s tlačítky – všechna byla ponechána v původním stavu. Celkově je zpracování velmi kvalitní a z fotografií se může zdát, že je mobil lehce podobný právě iPhonu 4.

3_5

Závěr

Pokud máte zálusk na nějaký z chytrých telefonů, rozhodně se vyplatí počkat na Samsung Galaxy S II. Na našem trhu by se měl objevit v průběhu měsíce června. Cena se bude lišit podle jednotlivých prodejců a operátorů, předběžně jde ale zhruba o patnáct tisíc korun.

Zdroj: Novinky.cz, galaxys2.samsungmobile.com, mobilmania.cz

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6852 domén 5726 1126

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800