Tři nejlepší mobilní telefony roku 2010

« zpět na MOBILY

hlavni_7.jpg

Zase je tu jednou nový rok a s ním, jako obvykle, hodnocení roku minulého. K tomu ale neodmyslitelně patří i obor techniky a rovněž mobilních telefonů. A i když má jistě skoro každý svého vlastního favorita, můžeme mezi mobily vcelku přesně určit několik nejlepších. Hlavními kritérii dnešní „vítězné trojky“ bude počet prodaných kusů a spojenost zákazníků.

iPhone 4

Z celosvětových statistik vyplývá, že nejprodávanějším telefonem roku 2010 se stal právě všemi známý iPhone 4. Uživatelé tohoto skvělého mobilu si nejvíce chválí fantastický displej (je velký 3,5 palce s rozlišením 960 x 640), mnoho aplikací a také perfektní zpracování. Všechno má ale svou negativní stránku, a to i iPhone 4. Mezi nejčastější kritiku patří stížnosti na nedostatečný signál, příliš ostré hrany a třeba i placení většiny z aplikací. Zásadním faktorem při koupi tohoto smartphone je také jeho cena, která se v České republice pohybuje okolo sedmnácti tisíc korun.

Iphone-4

HTC Hero

Určit telefon iPhone 4 jako nejlepší by nejspíše nebylo správné, na první místo bychom totiž podle našich dnešních kritérií v podstatě mohli postavit mobily rovnou dva. Tím dalším by byl právě HTC Hero, který si získal velkou oblibu i u českých zákazníků. Rovněž byl zvolen jako absolutní vítěz na udílení cen - Global Mobile Awards. HTC Hero je dílem tchajwanské společnosti High Tech Computer a je nutno říci, že se opravdu povedl. Hlavním tahounem je tady samozřejmě operační systém Android, praktický a originální design, HTC Sense a třeba i levné stahování aplikací a her. Jako hlavní zápory můžeme vnímat podprůměrný fotoaparát a menší klávesnici na displeji. Telefon je možné pořídit už od sedmi tisíc korun, což je obrovský rozdíl oproti iPhonu 4.

Htc-hero

Blackberry Bold 9700

Jako poslední by rozhodně nebylo špatné zmínit i smartphone Blackberry Bold 9700. Za rok 2010 se mu rovněž dostalo mnoho ocenění a našel si obrovskou spoustu příznivců – v České republice je jich ale výrazně méně, než u předchozích dvou mobilů. Úspěch tento Blackberry sklízí zejména u různých firem a společností, je totiž perfektním společníkem do kanceláře. Vlastní mnoho propracovaných funkcí, velké rozlišení displeje a rovněž nemalou klávesnici QWERTZ. I když to tak na první pohled nemusí vypadat, telefon se může pyšnit i nízkou hmotností. Negativem je zde snad jen vyšší obtížnost používání bez připojení k internetu a malá interní paměť (256Mb). Tento mobil lze zakoupit za cenu zhruba okolo devíti tisíc korun.

Blackberry-bold-9700

Pokud máte svého vlastního vítěze, neváhejte a podělte se s námi o vlastní zkušenosti níže v komentářích! A můžete nám třeba sestavit vlastní žebříček nejlepších telefonů minulého roku. ;-)

Zdroj: MobilMania.cz, iphonetips.cz, Heureka.cz

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-21:00
SO-NE, svátky 9:00-21:00

E-mail: podpora@banan.cz

Online pracovník

Tomáš Lacina

+420 553 810 250

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

7405 domén 6187 1218

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: +420 553 810 250podpora@banan.czNápovědaBlog
Neomezený webový prostor,elektronická pošta, www stránky,nebo wordpress na klik.
PO-PÁ 800-2100 SO-NE, svátky 900-2100 X
Online pracovník: Tomáš Lacina
+420 553 810 250
podpora@banan.cz nebo Online chat
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Neomezený webový prostor,
elektronická pošta,
www stránky,nebo wordpress na klik.
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 900-1700