CoolerMaster Elite 330

« zpět na PC skříně

obrazky/ikonkacase.gifZa málo peněz co nejvíce muziky, každý známe toto přání. Dnes se podíváme na velmi oblíbenou skříň CoolerMaster, která velmi dobře splňuje má úvodní slova.


CoolerMaster Elite 330

ČeloČelní strana této skříně je tvořena minimem plastu – pouze okraje a vodorovný pruh s tlačítky. Zbytek čela je tvořen plastovou perforací s prachovými filtry a je tak velmi dobře možno nasávat vzduch. Na horní části nalezneme malé logo výrobce, pod ním následuje čtveřice 5,25“ záslepek z již zmíněného prodyšného materiálu. Pod záslepkami narazíme na dvojici 3,5“ pozic, horní má záslepku a spodní je tvořena pevným plastem s předním I/O panelem. Na panelu nalezneme obvyklé konektory: dvojici USB, audio výstupy. Na spodním vodorovném pruhu nalezneme velké modře svítící Napájecí tlačítko, indikační diodu a tlačítko Restart. Osobně se mi čelo jak z hlediska funkčnosti tak designu velmi zamlouvá.

Zadní strana

Na zadní straně nalezneme dnes běžný standart skříní této velikosti. V horní části otvor pro zdroj (chytře necentrovaný ale posunutý co nejvíce nad základní desku). Následuje prostor pro zadní I/O panel, sedm PCI záslepek a perforace pro 80mm, 92mm nebo 120mm větrák – doporučuji samozřejmě největší.Bočnice

Bočnice a horní či spodní strana nabízejí pouze matný černý plech. Výjimkou je levá bočnice s dvojicí perforací – horní pro 80mm větrák nebo vzduchový tunel vedoucí vzduch k procesoru a spodní v okolí grafické karty (bez předvrtaných otvorů pro větrák, což je škoda).

Vnitřní uspořádání

V pravé části se nalézá šachta pro již zmíněnou čtveřici 5,25“ pozic a následujících osm 3,5“ pozic (jedna využita pro přední I/O panel). Šachta má zámky a není třeba upevňovat zařízení za pomocí šroubků. Před čtveřicí pozic je přímo umístěna perforace pro přední větrák o rozměrech 80mm, 92mm nebo 120mm (čím větší tím lepší). Díky perforaci a prachovému filtru není problém výborně chladit pro tento větrák. V zadní části se nachází zmíněná druhá perforace pro větrák stejného rozměru a sedm PCI záslepek – škoda, že je zde nutno použít šroubky.Zajímavosti

Skříň se provádí ve dvou variantách – s černým plastem na čele a stříbrným.
Autor: Jakub Stareček

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6686 domén 5602 1084

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800