EuroCase MLi 1331

« zpět na PC skříně

obrazky/ikonkacase.gifVýrobce levných skříní Eurocase zná mnoho uživatelů. Mnoho zkušeností a názorů na tuto značku skříní a zdrojů je negativní, já osobně jsem měl asi štěstí na dobrý kus. Dnes se podíváme na jeden zajímavý Inspirátor model. Skříně se vyznačují zajímavě vypadajícím čelem a u vybraných skříní i malým LCD panelem.

EuroCase MLi 1331

ČeloPřední část je tvořena kombinací černých a stříbrných ploch. Horní část je z černého plastu a nalezneme zde trojici 5,25“ záslepek a v horní části jednu záslepku vhodnou pro ukrytí mechaniky – tedy s dvířky a tlačítkem v stříbrné barvě. Pod horními záslepkami je ještě dvojice 3,5“ záslepek, napravo od nich nalezneme tlačítko napájení, reset a indikační diody. Ve spodní části je stříbrná část na níž se nalézá přední I/O panel s dvojicí USB a zvukovými výstupy. U vybraných modelů je nad panelem malý LCD panel s informacemi o trojici větráků a teplot.

Zadní strana

Zadní strana je obvyklá jako u běžných Middlecase. V horní části je otvor pro zdroj, pod ním otvor pro zadní I/O panel a sedm PCI záslepek. Chlazení dominuje velká obdélníková perforace – bohužel o šířce pouze 92mm. Větší větrák je škoda nevyužít ale je třeba poškodit skříň pro vytvoření otvoru pro něj.Bočnice

Bočnice jsou bez perforací a úprav. Pouze u vybraných modelů je dvojice perforací – horní pro 80mm větrák (prostor Procesoru) a spodní pro 80mm nebo 92mm větrák (grafická karta).

Vnitřní uspořádání

V pravé části se nalézá šachta pro již zmíněnou čtveřici 5,25“ pozic a trojici 3,5“ pozic. Pod šachtou nalezneme prostor pro přední větrák – vzhledem k čelu opravdu nevím odkud by měl brát vzduch pro svůj chod. Za prostorem pro tento větrák se nachází malá šachta pro dvojici pevných disků otočených o 90°C. Sice v tomto použití nemá spodní disk možnost chlazení a horní tlumení vibrací, nejedná se o špatný nápad. Zbytek skříně není ničím zajímavý a neobsahuje nic neobvyklého ani dalšího.Zajímavosti

Skříň se provádí ve čtyřech provedeních – dvojice černých, dvojice bílých (s perforovanou bočnicí) a od každé barvy jedna s LCD displejem.
Autor: Jakub Stareček

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6686 domén 5602 1084

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800