EuroCase MLi ML 5485

« zpět na PC skříně

obrazky/ikonkacase.gifVýrobce levných skříní Eurocase zná mnoho uživatelů. Mnoho zkušeností a názorů na tuto značku skříní a zdrojů je negativní, já osobně jsem měl asi štěstí na dobrý kus. Dnes se podíváme na jeden zajímavý velmi levný model nejnižší třídy se zajímavým designem.
EuroCase MLi ML 5485

ČeloČelo je tvořeno velmi lesklým černým plastem, osobně to nepovažuji za ideální nápad z důvodu možného zanechávání otisků prstů a zamaštění skříně. V horní části nalezneme neobvykle přední I/O panel s dvojicí USB, které jsou dostatečně vzdáleny – mezi nimi je dvojici zvukových konektorů. Dále nechybí ani port FireWire a eSATA, skříň tak nabízí veškeré multimediální zázemí běžného uživatele. Panel doplňuje indikační dioda a tlačítko Restart. Panel je zabudován v 5,25“ pozici, kterých můžeme využít čtyři (bez předního panelu). Následuje přední 3,5“ pozice. Zbylé spodní části skříně vévodí barevný trojúhelník s modrým průhledným plastem. Uprostřed se nachází tlačítko napájení. Čelo samotné je posazeno na plastu různých barev – nabízeny jsou: modrá, červená, žlutá a bílá. Ohraničení trojúhelníku je shodné s barvou podkladu. Designově tak nabízí zajímavou a levnou možnost k nákupu.

Zadní strana

Zadní strana je obvyklá jako u běžných Middlecase. V horní části je otvor pro zdroj, pod ním otvor pro zadní I/O panel a sedm PCI záslepek. Chlazení dominuje velká obdélníková perforace – bohužel o šířce pouze 92mm. Větší větrák je škoda nevyužít ale je třeba poškodit skříň pro vytvoření otvoru pro něj.Bočnice

Bočnice jsou matně černé a ničím neruší jednoduchý design skříně. Levá bočnice má dvojici otvorů – horní pro 80mm větrák ofukující zhruba prostor procesoru a spodní větší pro větráky 80mm nebo 92mm ofukující okolí grafické karty.

Vnitřní uspořádání

V pravé části se nalézá šachta pro již zmíněnou čtveřici 5,25“ pozic (tři volné) a trojici 3,5“ pozic(horní vnější). Pod šachtou nalezneme prostor pro přední větrák – vzhledem k čelu bohužel nemá odkud nasávat vzduch. Za prostorem pro tento větrák se nachází malá šachta pro dvojici pevných disků otočených o 90°. Sice v tomto použití nemá spodní disk možnost chlazení a horní tlumení vibrací, nejedná se o špatný nápad. Zbytek skříně není ničím zajímavý a neobsahuje nic neobvyklého ani dalšího.Zajímavosti

Skříň se provádí ve čtyřech barevných provedeních – modrá, bílá, červená a žlutá.
Autor: Jakub Stareček

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6684 domén 5601 1083

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800