XG Viper 2 Black

« zpět na PC skříně

obrazky/ikonkacase.gifDnes se podíváme ne jeden instantní modling počítačové skříně. Výrobce XG je znám mnoha výrobky ale žádný se u nás mnoho neprosadil. Dnešní opticky vylepšená skříň je velikosti Middletower.

XG Viper 2 BlackČelo

Čelo je vytvořeno do umělecké formy, kterou sám neumím nijak pojmenovat. Nejvíce připomíná dravce. Čelo je tvořeno kombinací černého a červeného plastu. Horní polovinu tvoří velká dvířka se stejnou úpravou. V horní části dvířek je umístěno červené logo výrobce a bílý obrázek zmije. Pod dvířky (s panty vlevo) se ukrývá čtveřice 5,25“ pozic, jedna 3,5“ pozice, pod kterou se nachází přední I/O panel. Panel obsahuje FireWire, sluchátka, mikrofon a dvojice na sebe nalepených USB 2.0. Napravo od 3,5“ pozic nalezneme napájecí tlačítko a tlačítko restart. Středu spodní části vévodí panel zobrazující čas, otáčky až tří větráků a teploty jednoho vybraného místa. Po bocích a pod panelem se nachází přední mřížka pro nasávání vzduchu – ukrývá se zde pozice pro 80mm / 92mm / 120mm větrák a je umístěn 80mm červeně svítící kus.

Zadní strana

Zadní část neurazí ani nepřekvapí. Obvyklý otvor pro zdroj je podle otvorů oboustranný tudíž je možno zdroj i otočit vzhůru nohama – dnes pro takový krok nevidím opodstatnění. Dále zde máme otvor pro zadní I/O panel – bez otravného předpřipraveného panelu, který se musí mnohdy náročně odstranit. Dále nalezneme sedm obvyklých záslepek pro karty a otvor pro až 120mm větrák – je zde umístěn červeně svítící kus. Bohužel mřížka nedosahuje plné velikosti větráku.Bočnice

Bočnice jsou dost ovlivněny čelem. Pravá bočnice má stejně jako levá v přední části výstupek jako pokračování čela. Pro doplnění mí vpravo nahoře (někde v prostoru zadní části procesoru) zdobnou perforaci. Efekt podmaňuje červený nápis viper. Levá bočnice je vybavena podobně až na prosklení dodávající pocit dravce.

Vnitřní uspořádání

Uvnitř nenalezneme bohužel nic inovativního. Klasickou šachtu pro čtveřici 5,25“ mechanik a dále velice prostou šachtu pro 3,5“ zařízení. Pro upevnění je přidán plastový zámek. Zadní karty taktéž nepotřebují šroubky.Zajímavosti

Skříň se vyrábí v několika provedení a to: červená s černým textem, stříbrná s černým textem, modrá s černým textem a černo – červená s červeným textem (dnes uvedená).

Autor: Jakub Stareček

Klientská sekce pro Vás

Spravujte své domény a hosting pohodlně 24 hodin denně

Kontakt pro zákazníky

Technická podpora

PO-PÁ 8:00-18:00

E-mail: podpora@banan.cz 

Příjem dotazů probíhá NONSTOP

Online pracovník

Richard Slipek

+420 608 611 883

Online chat

Zvládáme opensource

Na našich serverech jsme ručně ověřili funkci více než 140 opensource systémů, některé z nich nabízíme na jedno kliknutí v administraci.

Hostované domény

6684 domén 5601 1083

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

O
Ověřit dostupnost domény
Zákaznické centrum: podpora@banan.cz +420 608 611 883 (PO-PÁ 8:00-18:00)NápovědaBlog
Technická podpora: PO-PÁ 800-1800X
Online pracovník: Richard Slipek
podpora@banan.cz
Online chat nebo +420 608 611 883
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
Kontaktovat technickou podporu můžete zde
PO-PÁ 800-1800